Abramis w sieci

Opublikowano: 24 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W połowie września w Internecie pojawiła się firma Abramis, jeden z największych importerów i producentów sprzętu wędkarskiego w Polsce. Firma posiada bardzo szeroki asortyment artykułów wędkarskich, oraz jest właścicielem renomowanej marki Mikado. Firma uruchomiła swój sklep internetowy pod adresem sklepmikado.pl.

Nowy sklep internetowy firmy Abramis zawiera katalog produktów, zawierający już ponad 1000 pozycji oraz umożliwia zakupy online wszystkich pozycji z aktualnego asortymentu. Serwis posiada specjalne sekcje przeznaczone dla hurtowych odbiorców firmy. Dzięki połączeniu sklepu z systemem magazynowo-księgowym firmy na stronach WWW prezentowana jest zawsze aktualna oferta.

Specjalnie dla wszystkich (Klientów detalicznych) odwiedzających sklep marki Mikado przygotowano specjalna promocję. Każdy zakup dokonany do 20 października 2003 r. premiowany będzie dodatkowym prezentem od firmy.

Witrynę wykonała Agencja Interaktywna Omeganet z Poznania.

http://www.omeganet.com.pl/
http://www.sklepmikado.pl/

Sylwester KozakAbramis w sieci

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.