Absolut w rytmie DISCO

Marka ABSOLUT, zainspirowana szalonymi, kolorowymi latami 70., przebojową muzyką i zwariowanym tańcem, przygotowała specjalną, limitowaną edycję ABSOLUT DISCO. Tegoroczna edycja ABSOLUT DISCO została przygotowana specjalnie na zbliżającą się Gwiazdkę i karnawał, a jej stylistyka nawiązuje do najbardziej charakterystycznego symbolu tańca jakim jest dyskotekowa kula.

ABSOLUT DISCO to limitowana seria ABSOLUT VODKA, stworzona specjalnie z myślą o sylwestrowym szaleństwie i gorącym czasie karnawałowych nocy. W tym roku inspiracją dla nowej odsłony ABSOLUT VODKA był triumfalny powrót stylu disco i taneczne szaleństwo, które ogarnęło świat za sprawą telewizyjnych show. W odpowiedzi na najnowsze trendy, ABSOLUT przygotował specjalne, błyszczące opakowanie dopasowane do kształtu butelki, wykonane z dokładnie tysiąca małych, lustrzanych kawałków. Dzięki haczykowi na nakrętce ABSOLUT DISCO jest nie tylko zabawnym gadżetem, ale także może pełnić rolę przenośnej kuli dyskotekowej.

Limitowana świąteczno-karnawałowa seria ABSOLUT DISCO w butelce o pojemności 700 ml dostępna będzie w Polsce od połowy listopada 2007 r.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry