AdAction dla Super Expressu

Wydawnictwo MURATOR S.A. uruchomiło portal informacyjno-rozrywkowy se.pl, który jest zupełnie nową odsłoną dziennika „Super Express” w Internecie. Sekcja gier on-line dla portalu se.pl została przygotowana przez firmę AdAction, specjalistę od gier internetowych.
Prace nad przygotowaniem nowego serwisu dziennika „Super Express” trwały ponad pół roku. Odświeżone strony se.pl oferują internautom wiele nowych kategorii tematycznych z zakresu informacji i rozrywki. Jedną z części uruchomionego właśnie portalu jest sekcja Gry online. Wszystkie dostępne tam pozycje zostały dostarczone przez AdAction i pochodzą z autorskiego serwisu Stonogra.pl. Aktualnie użytkownicy se.pl mogą próbować swoich sił w ponad trzydziestu bezpłatnych tytułach. Liczba ta będzie stale się powiększać.

Rozpoczęta współpraca z „Super Express” ma charakter długofalowy. W chwili obecnej dostarczyliśmy do serwisu Se.pl ponad 30 gier, jednakże wraz z rozwojem serwisu Stonogra.pl ilość gier na serwisach partnerskich będzie wzrastać. W tym roku planujemy kolejne podobne wdrożenia także w innych serwisach specjalistycznych i ogólnotematycznych. – powiedział Jacek Jankowski, dyrektor zarządzający AdAction.

Stonogra.pl to serwis z darmowymi grami on-line. Internauci mogą grać w gry logiczne, sportowe, strategiczne oraz typowo zręcznościowe. Serwis rozwijany jest i utrzymywany przez firmę AdAction, która zajmuje się produkcją gier reklamowych oraz rozwiązań promocyjnych opartych o rozrywkę on-line, in-game, mobile oraz z wykorzystaniem niestandardowych nośników reklamowych.

Chętnie udostępniamy nasze gry partnerom, których działy rozrywki regularnie zasilamy najnowszymi realizacjami. „Super Express” jest kolejnym przykładem na to, jak szybko i łatwo można zwiększyć atrakcyjność serwisu bez ponoszenia kosztów. Stonogra.pl zawsze będzie darmowym serwisem dla graczy, który promuje niekonwencjonalny sposób dotarcia do odbiorców za pomocą gier.  – powiedział Tomasz Glinka, Product Manager, AdAction

www.stonogra.pl
www.adaction.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top