Adico.pl: promocja, nowi użytkownicy, nowi Partnerzy

Po gruntownej modernizacji zaplecza technicznego Adico skupia się na rozwoju handlu. Nowi partnerzy, nowe reklamy, kolejne usługi dla użytkowników, nawiązywanie współpracy z coraz większą liczbą firm plus wzrost bezpieczeństwa zawieranych transakcji – to wszystko zapewnić ma umocnienie pozycji rynkowej serwisu.

Prace skoncentrowano na trzech aspektach:
– serwis pozyskał nowych partnerów. W tej chwili istnieje już 10 propozycji aukcji partnerskich, których oferta jest wciąż poszerzana.
– nie zapomniano o promocji Adico.pl w Internecie. Bannery serwisu pojawiają się już na kilku tysiącach witryn, w tym wielu dużych i bardzo popularnych.
– bezustannie trwają kampanie reklamowe: emisja bannerów w ramach największego polskiego portalu, kampania radiowa, kolejny mailing wśród użytkowników wortali i reklama w prasie. Łączną ilość odsłon informacji związanych z Adico.pl szacuje się już na ponad dwadzieścia milionów miesięcznie.

Adico.pl to bezprowizyjny serwis aukcji online, działający od stycznia 2002 r. Obecnie posiada ok. 22 tysięcy zarejestrowanych kont i blisko 45 tysięcy ofert sprzedaży. Codziennie pojawia się kilka tysięcy nowych aukcji, a użytkownicy zawarli dotąd ok. 50 tysięcy transakcji. Miesięczna ilość odsłon stron serwisu przekroczyła pułap 3.5 miliona, zaś ilość wystawionych aukcji to ponad 1,2 miliona.

http://www.adico.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry