Adv.pl odświeża „Laboratorium ORLENU”

Agencja Interaktywna Adv.pl kontynuuje obsługę e-marketingową ORLEN Laboratorium. Po zeszłorocznym projekcie serwisu produktowego www.baq-badania.pl, tym razem specjaliści z Adv.pl stworzą serwis korporacyjny dla ORLEN Laboratorium. Spółka wydzielona ze struktur potentata na rynku paliwowym, PKN ORLEN S.A. specjalizuje się w wykonywaniu analiz paliw i produktów ropopochodnych.

W listopadzie 2006 roku na ręce użytkowników Internetu oddana została witryna oferującą usługę BAQ, czyli analityczne badania jakości paliw. Internauta może się tam zapoznać ze wszelkimi szczegółami usługi, w czym bardzo pomocne mu będą fachowe wizualizacje i prezentacje. Witryna skierowana jest zarówno do potencjalnych klientów B2B zainteresowanych analizami paliw jak i kierowców.

Kontrahenci mają możliwość zapoznania się z ofertą, zgłębienia terminologii badań dzięki słowniczkowi oraz poznania poziomu satysfakcji klientów dzięki ankiecie on-line. Na stronie znajdą także niezbędne akty prawne. Konsumentom odwiedzającym serwis, BAQ oferuje listę stacji na danej trasie autoryzowanych przez BAQ, słowniczek pojęć na temat wpływu wadliwego paliwa na silnik oraz niezbędnik kierowcy stanowiący zbiór ważnych linków.

Po ukończeniu prac nad BAQ, kolejnym etapem strategii e-marketingowej ORLEN Laboratorium jest powierzenie Agencji Adv.pl zadania odświeżenia wizerunku serwisu  www.orlenlaboratorium.pl.

„Internet jako medium zmienia się niezwykle szybko, i aby trzymać rękę na pulsie postanowiliśmy wyjść naprzeciw obecnie obowiązującym standardom i odświeżyć wygląd naszego serwisu przy równoczesnym rozwinięciu jego interaktywnego charakteru wobec naszych klientów. Mając na uwadze poprzedni wspólny i owocny projekt chcemy by zajęła się tym właśnie Agencja Adv.pl, mówi Łukasz Białek, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży ORLEN Laboratorium.

Biorąc pod uwagę międzynarodowy zakres działalności i charakter koncernu witryna wzbogacona, będzie o trzy wersje językowe: polską, angielską i niemiecką. Przemyślana i wygodna nawigacja pozwoli użytkownikowi na szybkie dotarcie do poszukiwanych informacji i zagadnień. Przewidywana premiera witryny to okres wakacyjny 2007 roku.

ORLEN Laboratorium – jedna z największych i najprężniej rozwijających się firm wykonujących analizy paliw, produktów ropopochodnych, wód, ścieków, gleby i powietrza. Spółka wydzielona została ze struktur PKN ORLEN S.A. – w jej laboratoriach dokonuje się weryfikacji jakości paliw i produktów ropopochodnych wytwarzanych przez tego potentata branży paliwowej. Firma zatrudnia obecnie ponad 370 wysoko wykwalifikowanych pracowników, pracujących w ogólnopolskiej sieci. Analizy wykonywane są według norm nie tylko polskich, ale również europejskich, amerykańskich czy rosyjskich.

www.adv.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top