Adweb przejmuje agencję Arkadia

Agencja Interaktywna Grupa Adweb przejęła Studio Multimedialne Arkadia poszerzając tym samym bazę obsługiwanych klientów i zaplecze usług.
Podobnie jak Grupa Adweb, agencja Arkadia świadczyła wachlarz usług z zakresu obsługi firm w Internecie, począwszy od zagadnień technologicznych, a skończywszy na tworzeniu i pozycjonowaniu serwisów Internetowych. W wyniku transakcji Grupa Adweb przejęła markę, dotychczasowych klientów Arkadii, a także najnowsze zlecenia dotyczące realizacji stron internetowych.

– Rynek reklamy internetowej w Polsce z roku na rok gwałtownie rośnie, ale jest bardzo rozproszony – ciągle powstaje wiele nowych firm, a agencje o ugruntowanej pozycji przejmują mniejsze – mówi Bartłomiej Juszczyk, prezes Grupy Adweb – To zupełnie naturalny trend, że rynkowe akwizycje wzmacniają duże agencje, poszerzając częstokroć również liczbę oferowanych przez firmę usług. W tym przypadku rozbudowa bazy klientów Grupy Adweb stanowi dobrą podstawę zarówno dla działań realizowanych obecnie, jak i tych, które agencja dopiero planuje podjąć w przyszłości.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry