AGDMedia poszerza ofertę

Sklep internetowy AGDMedia.pl, specjalizujący się w sprzedaży sprzątu AGD i RTV, poszerzył asortyment o produkty marki Tescoma.
“Zdecydowaliśmy się na sprzedaż produktów marki Tescoma z dwóch względów. Po pierwsze firma ma ugruntowaną pozycję na rynku europejskim, po drugie, sprzęt który oferuje jest bardzo dobrej jakości, a przy tym jego cena jest równie atrakcyjna”, mówi Michał Pachlewski, Wiceprezes Zarządu AGDMedia.pl.

Naczynia firmy Tescoma charakteryzują się atrakcyjnym i oryginalnym wzornictwem oraz starannym wykończeniem zarówno pod względem funkcji jak estetyki. Przeznaczone są do wszystkich rodzajów kuchenek – gazowych, indukcyjnych, elektrycznych, a także płyt ceramicznych. Dzięki ergonomicznym uchwytom z wytrzymałego tworzywa nie parzą w dłonie. Wszystkie naczynia marki Tescoma wykonane są ze szlachetnej stali nierdzewnej, umożliwiającej gotowanie bez tłuszczu i wody, zgodne z zasadami zdrowego żywienia.

W ofercie sklepu internetowego AGDMedia.pl znalazły się garnki, patelnie, sztućce oraz drobne akcesoria kuchenne, między innymi młynki do przypraw.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top