AGDMedia poszerza ofertę

Opublikowano: 13 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Sklep internetowy AGDMedia.pl, specjalizujący się w sprzedaży sprzątu AGD i RTV, poszerzył asortyment o produkty marki Tescoma.
“Zdecydowaliśmy się na sprzedaż produktów marki Tescoma z dwóch względów. Po pierwsze firma ma ugruntowaną pozycję na rynku europejskim, po drugie, sprzęt który oferuje jest bardzo dobrej jakości, a przy tym jego cena jest równie atrakcyjna”, mówi Michał Pachlewski, Wiceprezes Zarządu AGDMedia.pl.

Naczynia firmy Tescoma charakteryzują się atrakcyjnym i oryginalnym wzornictwem oraz starannym wykończeniem zarówno pod względem funkcji jak estetyki. Przeznaczone są do wszystkich rodzajów kuchenek – gazowych, indukcyjnych, elektrycznych, a także płyt ceramicznych. Dzięki ergonomicznym uchwytom z wytrzymałego tworzywa nie parzą w dłonie. Wszystkie naczynia marki Tescoma wykonane są ze szlachetnej stali nierdzewnej, umożliwiającej gotowanie bez tłuszczu i wody, zgodne z zasadami zdrowego żywienia.

W ofercie sklepu internetowego AGDMedia.pl znalazły się garnki, patelnie, sztućce oraz drobne akcesoria kuchenne, między innymi młynki do przypraw.

Hanna LaskowskaAGDMedia poszerza ofertę

Podziel się!

O autorze

hania