airtickets.pl – rezerwuj bilety wprost z telefonu

Opublikowano: 4 stycznia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

Aplikacja została stworzona 18 listopada, jednak dopiero teraz udało jej się trafić do najpopularniejszych darmowych aplikacji w App Store. Co sprawiło, że użytkownicy ją polubili?

Airtickets.pl umożliwia przede wszystkim zakup biletów lotniczych. Co ciekawe, na trasie Gdańsk – Warszawa bilet kupiony za pomocą Airtickets.pl kosztuje 259 złotych, na stronie LOT zaś ponad 305 złotych. Warto wspomnieć, że niestety wyszukiwarka nie znajduje zyskującej na popularności linii lotniczych OLT Jetair obsługującej m.in. loty krajowe.

Aplikacja robi dobre wrażenie, jest przemyślana, zawiera usługi rezerwacji zarówno lotu jak i hotelu. Na pewno również użytkownikom przypadną do gustu dwie dodatkowe usługi – status lotu, czyli informacja o opóźnieniach i zmiana, oraz odprawa online.

W komentarzach użytkownicy bardzo pochlebnie wypowiadają się o aplikacji, jednak wskazują na problemy z wyszukiwaniem lotów na dłuższych trasach.

Sylwester Kozakairtickets.pl – rezerwuj bilety wprost z telefonu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.