Airtime: nowy projekt Seana Parkera startuje za miesiąc

Airtime to nazwa nowego startupu Seana Parkera. Serwis wystartuje za miesiąc, ale już teraz jest jednym z najbardziej oczekiwanych internetowych serwisów.

Sean Parker spróbuje po raz kolejny osiągnąć duży internetowy sukces. Razem z Shawnem Fanningiem, współtwórcą Napstera, tworzą projekt z kategorii „live social video”. Start: 5 czerwca.

Airtime: nowy projekt Seana Parkera startuje za miesiąc 1

W zasadzie to wszystko, co obecnie wiadomo na temat projektu. Reszta trzymana jest w ścisłej tajemnicy. Parker już od kilku miesięcy zapowiadał start serwisu, ale nie chciał zdradzać żadnych szczegółów.

Airtime wzbudza jednak duże zainteresowanie. Zwłaszcza, że już udało mu się pozyskać 8,3 mln dolarów finansowania od czołowych inwestorów z Doliny Krzemowej.

Na stronie zapowiadającej start projektu można przeczytać:

Nasz mały zespół zlokalizowany w San Francisco dzieli pasję w wykorzystywaniu najnowszych technologii wideo w łączeniu ludzi. Naszymi inwestorami są m.in. Founders Fund, Accel Partners, Andreessen Horowitz, Google Ventures, SV Angel, Yuri Milner, Ashton Kutcher, will.i.am, Scott Braun i Michael Arrington.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry