Akademiki 2009 nowy projekt A2 Multimedia

Projekt pod roboczą nazwą „Akademiki 2009”. opiera się na video wyścigu czterech studentów z czterech akademików. Ich losy będą śledzić nie tylko umieszczone w pokojach kamery – uczestnicy przede wszystkim sami będą walczyć o popularność, kręcąc codziennie krótkie filmy ze swojego studenckiego życia. Studenci rywalizować będą o „kliki” widzów, ponieważ najczęściej oglądane klipy każdego dnia zostaną nagrodzone gotówką. Dodatkowo 50 tys. zł. wygrywają ten pokój i ta ekipa, które przez dwa miesiące najbardziej zadziwią i zaszokują tysiące internautów.
Do końca maja 2009 roku trwa rekrutacja uczestników do największego projektu filmowego w historii polskiej sieci – „Akademiki 2009”. Producenci zapraszają do udziału studentów, który chcą zmienić oblicze polskiego internetu i zawalczyć o 50 tys. zł. Więcej informacji na temat najnowszego przedsięwzięcia A2 Multimedia dostępnych jest na stronie www.tivi.pl/akademiki.

„Campus LIVE Show w internecie to absolutna nowość w Polsce. Jesteśmy przekonani, że to interaktywne wydarzenie spodoba się wszystkim młodym użytkownikom sieci.. W akademikach pokażemy to, czego jeszcze w Polsce nie było – życie studenckie on-line i nieograniczoną pomysłowość młodych mieszkańców domów studenckich. Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na casting” – mówi Grzegorz Cholewa, Project Manager A2 Multimedia.

Najnowszy projekt to kolejny po „Klatce B” serial internetowy z udziałem zwykłych ludzi. „Klatka B” zadebiutowała w internecie w czerwcu 2008 roku. Od tego czasu powstało już 67 odcinków, a serial przez 10 pierwszych miesięcy odnotował rekordowe – 20 milionowe – liczby odsłon. Sukces serialu potwierdza także nagroda WebStar Internautów w kategorii „Rozrywka” w prestiżowym konkursie Webstarfestival. Zwycięski tytuł serwisowi klatkab.tivi.pl przyznali internauci, którzy głosowali smsowo na najlepsze ich zdaniem polskie strony www.

www.tivi.pl/akademiki

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry