Akcja wizerunkowa MS Services

Od poniedziałku 12 listopada rusza akcja promocyjna MS Services, firmy świadczącej usługi kompleksowego wsparcia sprzedaży. Agencja zorganizowała wysyłkę miniaturowych drzewek Bonsai wraz z instrukcją dotyczącą ich pielęgnacji i zaproszeniem na dedykowaną akcji stronę internetową.
Wyselekcjonowana przez MS Services grupa odbiorców otrzyma w tym tygodniu upominek w postaci spersonalizowanego, miniaturowego drzewka Bonsai. Do każdej przesyłki dołączona jest „instrukcja obsługi” – czyli opis prawidłowej pielęgnacji roślinki. Promocji towarzyszy również powołany specjalnie dla odbiorców Bonsai serwis internetowy www.msservices-bonsai.pl.

Na dedykowanej akcji stronie internetowej odwiedzający mogą nie tylko dowiedzieć się więcej na temat drzewek Bonsai i ich pielęgnacji. Strona przeznaczona jest przede wszystkim dla tych, którzy cierpliwie i wytrwale potrafią dążyć do sukcesu, tak jak ogrodnicy oddani trudnej sztuce Bonsai, dążący do doskonałości.

„Opieka nad drzewkami Bonsai przypomina naszą pracę. W MS Services stale się rozwijamy, a wiedzę, doświadczenia i dostępne narzędzia, wykorzystujemy po to, by efektywnie realizować zlecone nam zadania. Uważamy, że droga do sukcesu w hodowli drzewek Bonsai przypomina drogę do sukcesu w biznesie. Każdy menedżer musi odpowiednio kreować swój rozwój, tak jak ogrodnik musi odpowiednio kierować rozwojem rośliny. Zapraszamy na dedykowaną akcji stronę www. Każdy „ogrodnik” osiągnie z nami sukces.” – mówi Jacek Szczepanowski, Vice Prezes Zarządu MS Services.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry