Ambasada Izraela zaprasza do uczestnictwa w Startup Jerusalem Competition 2017

Jesteś założycielem lub założycielką startupu? Interesujesz się innowacjami? Możesz wziąć udział w konkursie Start JLM Competition 2017. Nagrodą główną  jest wyjazd do Jerozolimy.

Ambasada Izraela ogłasza konkurs na technologiczny startup w ramach międzynarodowego projektu Start Jerusalem Competition 2017. Do udziału w konkursie zachęca przedsiębiorczynie i przedsiębiorców. Nagroda główną jest 5-cio dniowa wizyta studyjna w Jerozolimie – jednym z wiodących ekosystemów innowacji technologicznych na świecie.

Konkurs będzie podzielony na dwie części, podczas których zostanie wybranych 10 finalistów.

Pierwsza część jest skierowana do startupów technologicznych założonych przez kobiety. Odbędzie się ona 10 września 2017 r. podczas IX Ogólnopolskiego Kongresu Kobiet w Poznaniu. Będzie to okazja do wzięcia udziału w warsztatach z ekspertkami oraz wysłuchania konkursowych prezentacji. Jury wyłoni trzy najlepsze przedsiębiorczynie, które przejdą do finału konkursu.

Do drugiej części konkursu zaproszone są wszystkie technologiczne startupy. W drugiej połowie września w Warszawie zostanie wyłonionych siedem kolejnych startupów.

W październiku spośród 10 finalistów podczas finałowych prezentacji w Warszawie zostanie wybrany zwycięzca, który zdobędzie nagrodę główną w konkursie, wyjazd do Izraela (organizowany na początku listopada).

Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 27 sierpnia 2017. Kwestionariusz konkursowy jest dostępny pod tym linkiem.

Wymagania konkursowe:

  • Konkurs skierowany jest do polskich startupów z branż: Technology, Web, Mobile i ICT.
  • Akceptowane są startupy będące przynajmniej we wczesnej fazie realizacji (seed stage).
  • Do pierwszej, “poznańskiej” części konkursu będą kwalifikowane startupy założone przez kobietę lub współprowadzone przez kobiety.
  • Druga, “warszawska” część jest otwarta dla wszystkich przedsiębiorców.
  • W trakcie poszczególnych eliminacji należy przygotować prezentację w języku angielskim.
  • Prezentacja nie powinna przekraczać 4 minut.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry