Aplikacja K MAG również na tabletach z Androidem

Obecna w AppStore od kilku już miesięcy aplikacja magazynu K MAG jest już dostępna również w sklepie Google Play. Pojedyncze wydanie kosztuje 3,50 zł.

Tabletowe wydanie K MAG-a to – poza najważniejszymi treściami z papierowego wydania pisma – duża ilość materiałów dodatkowych, m.in. filmów i relacji z sesji zdjęciowych.

Aplikacja jest zaprojektowana niezależnie od wersji papierowej. Duża część artykułów występuje w dwóch językach – polskim i angielskim – a w wersji na iPada wybrane materiały można współdzielić na Facebooku. Integracja z portalami społecznościowymi to najważniejszy, obok rozszerzania oferty materiałów dodatkowych, kierunek rozwoju tabletowego wydania K MAG-a, przekonują twórcy. Za projekt i skład aplikacji K MAG-a odpowiada Emilia Nyka, autorka aplikacji magazynu kulinarnego KUKBUK.

K Mag

K MAG to ukazujący się od stycznia 2009 r. magazyn o stylu, kulturze i sztuce. Wspierają go strona internetowa www.kmag.pl oraz zintegrowane profile w mediach społecznościowych: Facebook (prawie 93 000 fanów), Instagram (ponad 2500 fanów), Twitter, Pinterest, YouTube (internetowa telewizja K MAG TV). Redaktorem naczelnym magazynu K MAG jest dziennikarz i fotograf, Mikołaj Komar.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry