ATM Software uruchamia platformę do obsługi transmisji online

Opublikowano: 1 marca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma ATM Software uruchomiła platformę SimpleTV. Ma ona umożliwiać tworzenie własnego centrum zarządzania treściami multimedialnymi. Jej zaletą ma być niska cena.

Klienci SimpleTV uzyskują dostęp do programu LiveEncoder, umożliwiającego kodowanie materiałów multimedialnych w wysokiej jakości oraz licencję na odtwarzacz flash, który pozwoli na osadzenie filmów na własnych stronach. Poza tradycyjnym umieszczanie treści multimedialnych, SimpleTV umożliwiać ma również transmisję na żywo.

ATM Software chce przekonać klientów niską opłatą opartą na rzeczywistym transferze danych. Ma to na przykład umożliwić stworzenie własnej telewizji za 199 zł miesięcznie z limitem transferu 300 GB na miesiąc. Jest równiez pakiet 10 TB ważny przez 90 dni, który kosztuje 4399 zł.

Sylwester KozakATM Software uruchamia platformę do obsługi transmisji online

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.