Aukcje Ofert Leasingowych

Od lipca dostępny jest w Internecie nowy serwis o nazwie BiDleasing.pl, gdzie poszukujący finansowania mogą wybrać leasingodawcę na zasadzie licytacji.
W dzisiejszych czasach coraz więcej towarów i usług kupujemy na aukcjach internetowych. Na Bidleasing.pl można korzystać z finansowania w drodze aukcji internetowej. Działanie systemu jest zbliżone do systemu znanych aukcji internetowych z ta różnicą, że oferenci składają coraz tańsze propozycje finansowania. Wyboru finansującego dokonuje użytkownik na podstawie analizy złożonych ofert.

Podmiot poszukujący finansowania rejestruje się w systemie i zamieszcza zapytanie ofertowe. Pracownicy firm leasingowych po zalogowaniu zapoznają się z zapytaniem i składają oferty. Każdy oferent ma możliwość poprawienia swojej propozycji. Zasada licytacji powinna determinować pracowników firm leasingowych do składania coraz lepszych ofert.

Poszukujący finansowania korzystają z platformy BiDleasing.pl nieodpłatnie. Po zakończeniu aukcji użytkownik uzyskuje listę propozycji, które zostały zweryfikowane przez konkurujące firmy leasingowe.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry