Aukcje Ofert Leasingowych

Opublikowano: 2 października 2007. Kategoria: Rynek. Tagi:

Od lipca dostępny jest w Internecie nowy serwis o nazwie BiDleasing.pl, gdzie poszukujący finansowania mogą wybrać leasingodawcę na zasadzie licytacji.
W dzisiejszych czasach coraz więcej towarów i usług kupujemy na aukcjach internetowych. Na Bidleasing.pl można korzystać z finansowania w drodze aukcji internetowej. Działanie systemu jest zbliżone do systemu znanych aukcji internetowych z ta różnicą, że oferenci składają coraz tańsze propozycje finansowania. Wyboru finansującego dokonuje użytkownik na podstawie analizy złożonych ofert.

Podmiot poszukujący finansowania rejestruje się w systemie i zamieszcza zapytanie ofertowe. Pracownicy firm leasingowych po zalogowaniu zapoznają się z zapytaniem i składają oferty. Każdy oferent ma możliwość poprawienia swojej propozycji. Zasada licytacji powinna determinować pracowników firm leasingowych do składania coraz lepszych ofert.

Poszukujący finansowania korzystają z platformy BiDleasing.pl nieodpłatnie. Po zakończeniu aukcji użytkownik uzyskuje listę propozycji, które zostały zweryfikowane przez konkurujące firmy leasingowe.

Hanna LaskowskaAukcje Ofert Leasingowych

Podziel się!

O autorze

hania