Aukcjusz.pl – nowy gracz na rynku aukcji

Opublikowano: 18 sierpnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi:

Pod adresem aukcjusz.pl znajdziemy nową platformę aukcyjną. Poza standardowymi formami sprzedaży znajdziemy również aukcje wielokrotne oraz aukcje odwrócone. Dodatkowo użytkownicy otrzymują opcję „Zaproponuj cenę” oraz ogłoszenie.

Aukcjusz.pl - nowy gracz na rynku aukcji 1Aukcjusz.pl posiada także funkcję aukcji video. Dzięki takim aukcjom użytkownicy mają możliwość zaprezentowania przedmiotu nie tylko na zdjęciach, ale również za pomocą filmu. Jest to istotne przede wszystkim przy wystawianiu na aukcjach urządzeń elektronicznych (np. telefony, komputery). Film ułatwia zaprezentowanie sprzedawanego przedmiotu i sposobu jego działania.

Aukcjusz.pl posiada również część społecznościową, w której na forum i gronach tematycznych użytkownicy mogą wymieniać się uwagami i opiniami na różne tematy. Ponadto portal posiada funkcję „odległości znajomości”, która umożliwia sprawdzenie sprzedawcy nie tylko poprzez wystawiane mu komentarze.

aukcjusz.pl

Sylwester KozakAukcjusz.pl – nowy gracz na rynku aukcji

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.