Aukcjusz.pl – pierwszy miesiąc na rynku

Pierwszy miesiąc działalności portal Aukcjusz.pl ma już za sobą. W 38 dni na portalu zostało zarejestrowanych 16.860 aukcji. Liczba aukcji i zapisanych użytkowników stale się powiększa.
Internet jest powszechnie wykorzystywanym narzędziem do pracy, nauki, rozrywki, a coraz częściej także do zakupów. Jest to prosty i wygodny sposób na kupno wszelkiego rodzaju produktów bez konieczności wychodzenia z domu. Z myślą o wszystkich, którzy są zwolennikami zakupów przez Internet i na aukcjach internetowych, powstał portal Aukcjusz.pl.

Twórcy portalu, dzięki dofinansowaniu z funduszy europejskich mogli stworzyć serwis aukcyjny, którego wyróżnikiem mają być innowacyjne funkcje m.in. aukcje wideo, aukcje odwrócone oraz nowość na portalach aukcyjnych, oraz akcja pierwszy milion wystawionych rzeczy bez żadnych opłat.

Twórcy portalu wierzą, że projekt odniesie sukces, a liczba zadowolonych użytkowników i zarejestrowanych aukcji będzie stale rosła.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry