Awans w SUPERMEDIA Interactive

Karolina Olejnik-Pyka, pracująca w Centrum Kompetencyjnym w Katowicach, awansowała ze stanowiska Project Managera na Senior Project Managera.
Do obowiązków Karoliny należy nadzorowanie projektów, stała obsługa kluczowych klientów firmy oraz rozwój produktów.

Karolina Olejnik-Pyka pracuje w SMI od pięciu lat. Rozpoczynała jako Account Manager w Poznaniu. Po roku przeniosła się do Warszawy, gdzie jako New Business Manager odpowiadała za pozyskanie nowych klientów oraz opracowanie ofert sprzedażowych. W sierpniu 2005 roku, w związku z planami prywatnymi, przeniosła się do Centrum Kompetencyjnego w Katowicach, gdzie objęła stanowisko Project Managera.

 „W SUPERMEDIA Interactive cenimy osoby samodzielne, otwarte i odpowiedzialne. Właśnie taka jest Karolina. Często wychodzi z inicjatywą, wyznacza sobie ambitne cele i skutecznie je realizuje. Jest ceniona przez klientów i współpracowników. Doskonale zna firmę i aktywnie włącza się w prowadzone działania, nie ograniczając się wyłącznie do swojego działu i obowiązków. Solidnie zapracowała na ten awans.” – mówi Mirosław Nowoszewski – Dyrektor Zarządzający SUPERMEDIA Interactive.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top