B3System przeprowadza darmowe audyty

Spółka B3System S.A. proponuje bezpłatną usługę polegającą na wykonaniu przeglądu aspektów bezpieczeństwa sieci.
Uzależnienie instytucji od systemów i usług informatycznych oznacza, że są one bardziej podatne na zagrożenia utraty bezpieczeństwa. Połączenia realizowane między sieciami publicznymi, rozległymi i prywatnymi oraz współużytkowanie zasobów sprawia, że osiągnięcie kontroli nad dostępem staje się coraz trudniejsze. Wiele systemów informatycznych nie jest projektowanych z myślą o bezpieczeństwie.

Bezpłatne audyty bezpieczeństwa sieci, które oferuje B3 System pozwalają wykryć zagrożenia wynikające między innymi z faktu istnienia styków sieci o różnym charakterze, oraz z potencjalnych zagrożeń ze strony sieci wewnętrznej, czy użytkowanych aplikacji.

„Każdy audyt traktowany jest indywidualnie, z uwzględnieniem specyficznych wymagań Klienta. Staramy się, żeby proponowany zakres koncentrował się na kluczowych elementach decydujących  o poziomie bezpieczeństwa całości sieci i systemów Klienta”- mówi Mikołaj Bury – Dyrektor ds. Handlowych Sektora SMB

W wielu firmach w prosty i szybki sposób udało się wykryć szereg niedociągnięć i zaniedbań negatywnie wpływających na bezpieczeństwo prowadzonego biznesu. Audyt przeprowadza się w formie rozmowy z wyznaczonymi pracownikami audytowanej firmy. Spotkanie trwa zazwyczaj od 1 do 2 godzin. Wynikiem audytu będzie raport przedstawiający zebrane informacje, ocenę zastanej sytuacji oraz propozycje zmian.

Audytowane są różne aspekty – od przeglądu infrastruktury IT, poprzez analizę dostępu do Internetu, po omówienie systemów ochrony komputerów i danych, czy aspektów legalności oprogramowania.

Dodatkowo każda firma, która przejdzie przez audyt, a później na podstawie wniosków z raportu złoży zamówienie na elementy uzupełniające luki w bezpieczeństwie, dostanie 10% rabat.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry