B3System przeprowadza darmowe audyty

Spółka B3System S.A. proponuje bezpłatną usługę polegającą na wykonaniu przeglądu aspektów bezpieczeństwa sieci.
Uzależnienie instytucji od systemów i usług informatycznych oznacza, że są one bardziej podatne na zagrożenia utraty bezpieczeństwa. Połączenia realizowane między sieciami publicznymi, rozległymi i prywatnymi oraz współużytkowanie zasobów sprawia, że osiągnięcie kontroli nad dostępem staje się coraz trudniejsze. Wiele systemów informatycznych nie jest projektowanych z myślą o bezpieczeństwie.

Bezpłatne audyty bezpieczeństwa sieci, które oferuje B3 System pozwalają wykryć zagrożenia wynikające między innymi z faktu istnienia styków sieci o różnym charakterze, oraz z potencjalnych zagrożeń ze strony sieci wewnętrznej, czy użytkowanych aplikacji.

„Każdy audyt traktowany jest indywidualnie, z uwzględnieniem specyficznych wymagań Klienta. Staramy się, żeby proponowany zakres koncentrował się na kluczowych elementach decydujących  o poziomie bezpieczeństwa całości sieci i systemów Klienta”- mówi Mikołaj Bury – Dyrektor ds. Handlowych Sektora SMB

W wielu firmach w prosty i szybki sposób udało się wykryć szereg niedociągnięć i zaniedbań negatywnie wpływających na bezpieczeństwo prowadzonego biznesu. Audyt przeprowadza się w formie rozmowy z wyznaczonymi pracownikami audytowanej firmy. Spotkanie trwa zazwyczaj od 1 do 2 godzin. Wynikiem audytu będzie raport przedstawiający zebrane informacje, ocenę zastanej sytuacji oraz propozycje zmian.

Audytowane są różne aspekty – od przeglądu infrastruktury IT, poprzez analizę dostępu do Internetu, po omówienie systemów ochrony komputerów i danych, czy aspektów legalności oprogramowania.

Dodatkowo każda firma, która przejdzie przez audyt, a później na podstawie wniosków z raportu złoży zamówienie na elementy uzupełniające luki w bezpieczeństwie, dostanie 10% rabat.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry