Bane będzie Samem Fisherem

Opublikowano: 15 listopada 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Mamy dobrą wiadomość dla fanów gier komputerowych i kina. Poznaliśmy odtwórcę głównej roli w nadchodzącej filmowej odsłonie serii „Tom Clancy’s Splinter Cell”.

Ubisoft, wydawca gier „Splinter Cell” potwierdził, że rolę agenta Sama Fishera zagra Tom Hardy, brytyjski aktor, którego ostatnio podziwiać można było m.in. w roli Bane’a z filmu „Mroczny Rycerz Powstaje”. Scenariusz tworzy zaś Eric Singer, odpowiedzialny m.in. za thriller „The International”.

Tom Hardy wydaje się dobrym wyborem do zagrania Sama Fishera. Ocenić można to zresztą samemu:

Warto dodać, że „Splinter Cell” nie jest jedyną grą, która zostanie zekranizowana w najbliższym czasie. Na filmy czekają m.in. fani serii „Assasin’s Creed” (premiera w 2013 r.), „God of War”, „Uncharted: Drake’s Fortune” czy… „Angry Birds”.

Dawid ZarazińskiBane będzie Samem Fisherem

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.