Bankier.pl poszerzył sekcję ubezpieczeń

Bankier.pl poszerzył sekcję  Ubezpieczenia o część dotyczącą Ubezpieczeń wakacyjnych. Codziennie przez najbliższe dwa miesiące Internauci będą mogli znaleźć w niej najświeższe informacje pomocne w bezpiecznym spędzeniu urlopu.

Część Ubezpieczenia wakacyjne przygotowano z myślą o podróżujących Internautach. Specjalnie dla nich każdego dnia eksperci z branży ubezpieczeniowej będą publikować informacje niezbędne do zorganizowania bezpiecznych wakacji nie tylko w kraju, ale też za granicą.

„Sezon letni, to czas wzmożonych kradzieży. Zatem spokojny jest nie tylko ten, kto kupił ubezpieczenie, ale i ten, kto odpowiednio zabezpieczył swój majątek przed wyjazdem na urlop. Jak to poprawnie zrobić, żeby nie zamknąć sobie drogi do ewentualnego odszkodowania? W nowym dziale tematyka ubezpieczeń na wakacje jest potraktowana na tyle szeroko, że Czytelnicy znajdą tam i takie wiadomości” – mówi Natalia Galińska, kierownik działu Finanse Osobiste.

Bankier.pl pamięta również o Użytkownikach chcących wyjechać poza granice kraju. Duża część publikacji będzie dedykowana tym, którzy szukają produktów ochronnych związanych z wyjazdami zagranicznymi.

„Kierunek podróży, ale też cel wyjazdu, planowane formy aktywności, sporty wyczynowe – to wszystko determinuje ostateczny wybór polisy. Nasi eksperci udzielą pełnej odpowiedzi na pytania, jak przygotować się do zakupu ubezpieczenia odpowiedniego na każdą wakacyjną okoliczność” – zapewnia Natalia Galińska, kierownik działu Finanse Osobiste.

W Ubezpieczeniach wakacyjnych nie brakuje ważnych informacji, dotyczących zasad doboru produktów, zawierania umów, czy sposobów dochodzenia odszkodowania. Niebawem w nowym dziale eksperci będą prezentować produkty, oferowane Internautom przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Wiele z nich właśnie teraz startuje ze specjalnymi ofertami dla urlopowiczów, które warto sprawdzić.

Okresowi urlopów, towarzyszy zazwyczaj zabieganie, które może odwrócić uwagę od najistotniejszej kwestii – bezpieczeństwa. Nowy dział Ubezpieczenia wakacyjne będzie przypominał o roli ubezpieczenia i wyjaśniał jego znaczenie podczas wakacyjnych wojaży.

www.bankier.pl/fo/ubezpieczenia

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top