Becker MyXtras – Zawsze na czasie

Nowy portal internetowy firmy Harman/Becker MyXtras pomoże zamienić nawet zwykłe urządzenie PND marki Becker w wielofunkcyjny system nawigacyjny. Szeroki wybór aktualizacji map, oprogramowania oraz wielu dodatków umożliwi użytkownikom nawigacji marki Becker zaktualizowanie swoich urządzeń nawigacyjnych w zależności od własnych potrzeb.

Firma Becker, jedna z marek Harman International, stworzyła Becker MyXtras, portal internetowy, który oferuje szeroki wybór dodatków do oprogramowania. Oznacza to, że użytkownicy mogą wybierać z szerokiego spectrum aplikacji, które pozwolą na przekształcenie nawet najprostszych urządzeń w sprzęt najwyższej klasy.

Becker MyXtras oferuje swoim klientom pełny zakres produktów, od 24-miesięcznej subskrypcji na aktualizacje map całej Europy i dodatkowych pakietów map np. „Europa Wschodnia” lub „Ameryka Północna” do aktualizacji map na poszczególne kraje. Mapy te umożliwią wszystkim właścicielom PND marki Becker zaktualizowanie map zainstalowanych na urządzeniach lub na dobranie własnego zestawu map. Ponadto dostępne są darmowe aktualizacje oprogramowania, które usprawnią działanie urządzeń (np. dodatkowe głosy lub języki).

Oznacza to, że liczba możliwych połączeń aktualizacji dostępnych w sklepie internetowym może zostać wykorzystana do przekształcenia nawet „małego” PND w najwyższej jakości urządzenie bez konieczności zakupu nowego wyższej klasy.

Becker MyXtras udostępnia dodatkowe udogodnienie dla użytkowników: na portalu są udostępniane pojedyncze mapy lokalnych producentów.

Oprogramowanie znajduje się na płycie DVD dołączonej do urządzeń, które aktualnie znajdują się w sprzedaży i wystarczy je zainstalować na komputerze. Właściciele urządzeń marki Becker mogą po prostu pobrać Becker Content Manager 2.0 ze strony www.mybecker.com. Podczas instalacji, wystarczy, że użytkownik się zarejestruje i po zalogowaniu będzie miał od razu dostęp do zawartości Becker MyXtras, jak tylko podłączy urządzenie nawigacyjne do komputera i połączy się z Internetem. Sklep jest dostępny dla modeli Becker Traffic Assist Z 098, Z 102, Z 100, Z 201, Z 203, Z 204 oraz Z 205. Content Manager automatycznie rozpoznaje model urządzenia i wybiera dostępne dla niego aktualizacje oprogramowania i map.

Becker MyXtras jest idealnym uzupełnieniem naszych działań w internecie. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów. Nowy sklep internetowy oznacza, że nasi klienci mogą pobrać potrzebne dane i funkcje wtedy, kiedy będą ich potrzebowali – mówi Marion Sick, specjalista ds. marketingu internetowego marki Becker.

Portal internetowy Becker MyXtras jest dostępny w wersji polskiej oraz w innych językach europejskich.

Wpisy promowane

  • Porady z remontu mieszkania
    Każde mieszkanie od czasu do czasu wymaga remontu. Taki remont to oczywiście mnóstwo ciężkiej pracy i ogromne koszta, jednak efekty ...
  • Transfer Cyfrowy DTF – cyfrowe nadruki
    Rynek koszulek z nadrukiem przeżywa prawdziwy rozkwit. Z jednej strony bardzo uniwersalne zastosowanie koszulek sprawia, że możemy z powodzeniem wykorzystać ...

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry