Bedeo.pl – nowy agregator obiektów noclegowych w Polsce

Bedeo.pl to nowy serwis firmy YoYo prezentujący wybór obiektów noclegowych w całej Polsce – zarówno tanich kwater prywatnych, małych pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych, jak również luksusowych hoteli SPA, jachtów oraz centrów konferencyjnych.
Serwis Bedeo.pl skierowany jest nie tylko do osób szukających noclegu w Polsce, ale w szczególności dla właścicieli obiektów turystycznych, którzy chcą w przejrzysty i atrakcyjny graficznie sposób zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu internautów. Serwis umożliwia dokładne opisanie obiektu, wraz z cenami i ilością pokojów, zamieszczenie nawet 10 dobrych jakościowo zdjęć, sprawdzenie prognozy pogody dla danej miejscowości, umieszczenie obiektu na dokładnej mapie Google, prostą edycję danych w dowolnym czasie, a przede wszystkim wygodne wyszukiwanie według najważniejszych i precyzyjnych kategorii.

Dostępny w serwisie system opinii pozwala na ocenę oferty noclegowej i tworzenie rankingu najlepiej ocenianych w serwisie obiektów i miejscowości turystycznych. Użytkownicy mają więc możliwość porównania opinii osób, które już były w danym miejscu, a wynajmujący sprawdzenia, czy jego oferta przypadła do gustu najemcom. Do wymiany opinii pomiędzy użytkownikami serwisu Bedeo.pl służy też forum internetowe, na którym właściciele obiektów mogą dodawać inne informacje o usługach, a użytkownicy zamieścić swoje zapytania o ofertę, które jest widoczne także na stronie głównej serwisu. Komunikację pomiędzy wynajmującymi i ich klientami wspiera również newsletter Bedeo.pl, za pośrednictwem którego subskrybenci otrzymają informacje o nowych obiektach noclegowych w serwisie, najlepiej ocenianych miejscach i miejscowościach oraz nowych opcjach, dodatkowych promocjach i konkursach, dostępnych na stronie.

Na starcie właściciele obiektów turystycznych mogą przez 1 miesiąc wypróbować promocję w serwisie całkowicie za darmo, a potem otrzymać 20% zniżki na wszystkie pakiety reklamowe.

– Uruchomienie Bedeo.pl to naturalny krok w rozwoju naszej firmy – przekonuje Marcin Olczykowski, Prezes Zarządu YOYO sp. z o.o. – Posiadamy już w swojej ofercie serwis oferujący wycieczki zagraniczne – Biuro Podróży Odpoczne.pl, a teraz uruchamiamy stronę nakierowaną na świadczenie usług turystycznych w kraju. Liczymy, że w obecnym czasie, w którym, ze względu na kryzys i wysoki kurs euro, ograniczamy wydatki na coroczny urlop, znaczenie tego typu serwisów znacznie wzrośnie. Przed nami okres wakacyjny, spora część Polaków będzie szukała ciekawych ofert wypoczynku w kraju – właśnie do tej grupy odbiorców skierowany jest serwis. Bedeo.pl – dodaje Olczykowski.

Według zeszłorocznych badań firmy Prophis eResearch 60% osób, które chce skorzystać z usług turystycznych szuka informacji najpierw w sieci. Internet jest więc głównym kanałem informacyjnym podczas poszukiwania ofert usług turystycznych. W zmieniających się warunkach gospodarczych umiejętna promocja ma kluczowe znaczenie dla rozwoju firmy.

Bedeo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top