Bezpieczna jazda po zakupach – nowy Trans24.pl

Trans24.pl – internetowy sklep z asortymentem dla transportowców doczekał się nowej odsłony.  Obok odświeżonej szaty graficznej na internautów czeka nowy przyjazny layout, bogaty asortyment i promocje.

Dotychczas, wchodzący w skład Grupy TRANS, market transportowy dostępny był pod adresem http://24trans.pl.
– Zdecydowaliśmy się na zmianę adresu z uwagi na naszych klientów, którzy przez pomyłkę, często intuicyjnie, szukali nas w sieci właśnie pod adresem trans24.pl – mówi Andrzej Pupin, Prezes Zarządu spółki Zi-Co, która zarządza sklepem.

Pomysł stworzenia sklepu z asortymentem dla transportowców powstał w 2007 roku z inicjatywy twórców giełdy TRANS – największej polskiej giełdy ładunkowej. – Chodziło o to, aby ułatwić pracę ludziom bezpośrednio związanym z transportem, stworzyć miejsce, w którym z każdego zakątka świata można zakupić produkt, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania nie tylko firmowego taboru, ale również całej firmy. – dodaje Pupin.

Teraz interface strony http://trans24.pl stał się jeszcze bardziej przejrzysty i funkcjonalny. Przyjazny layout i bardzo czytelna organizacja pozwala zaoszczędzić czas na wyszukiwanie i zamawianie pożądanych produktów. Dostęp do sklepu jest możliwy z poziomu przeglądarki oraz poprzez przycisk w głównym oknie komunikatora TRANS. Nowa opcja pozwala na porównywanie kilku pozycji na raz, co pomaga w podjęciu właściwej decyzji zakupowej. Obsługa poinformuje o dostępności produktu i terminie realizacji zamówienia, przesyłki są realizowane przez firmę kurierską. Klienci mogą skorzystać z wygodnej dla siebie formy rozliczenia – gotówką (przy odbiorze osobistym lub za pobraniem) lub w formie przelewu, przedpłatą.

Z okazji premiery nowej odsłony sklepu jego operator przygotował dla klientów promocje.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry