Bezpieczniej w internecie

Opublikowano: 2 lipca 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

1 lipca 2003 roku udostępniono bezpłatnie wszystkim polskim internautom system „AVET RiskView” pozwalający uzyskać informację o poziomie bezpieczeństwa w internecie w danym momencie.

System ten pozwala zarówno użytkownikom domowym, jak i korporacyjnym na odpowiednie przygotowanie swoich systemów przed nowymi atakami. Jest więc nieocenioną pomocą dla każdej osoby dbającą o bezpieczeństwo swojego komputera, jak i informacji elektronicznej.

„Dostęp do wskaźnika RISK VIEW LEVEL jest jednym z naszych działań zmierzających do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w polskim internecie. Tylko współpraca firm i organizacji państwowych może zapewnić bezpieczeństwo polskim internautom ale także infrastrukturze krytycznej” – powiedział Aleksander Czarnowski, prezes Zarządu AVET Information and Network Security Sp. z o.o.

„Jest to pierwszy w całości polski i ogólnie dostępny system wspomagania zarządzania ryzykiem i wykrywania nowych luk w systemach IT” – powiedział Przemysław Galczewski, Chief Technology Officer w AVET Information and Network Security Sp. z o.o.

http://www.avet.com.pl

Sylwester KozakBezpieczniej w internecie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.