Bezpieczniej w internecie

1 lipca 2003 roku udostępniono bezpłatnie wszystkim polskim internautom system “AVET RiskView” pozwalający uzyskać informację o poziomie bezpieczeństwa w internecie w danym momencie.

System ten pozwala zarówno użytkownikom domowym, jak i korporacyjnym na odpowiednie przygotowanie swoich systemów przed nowymi atakami. Jest więc nieocenioną pomocą dla każdej osoby dbającą o bezpieczeństwo swojego komputera, jak i informacji elektronicznej.

“Dostęp do wskaźnika RISK VIEW LEVEL jest jednym z naszych działań zmierzających do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w polskim internecie. Tylko współpraca firm i organizacji państwowych może zapewnić bezpieczeństwo polskim internautom ale także infrastrukturze krytycznej” – powiedział Aleksander Czarnowski, prezes Zarządu AVET Information and Network Security Sp. z o.o.

“Jest to pierwszy w całości polski i ogólnie dostępny system wspomagania zarządzania ryzykiem i wykrywania nowych luk w systemach IT” – powiedział Przemysław Galczewski, Chief Technology Officer w AVET Information and Network Security Sp. z o.o.

http://www.avet.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry