Bezpłatna aplikacja dla kierowców iCoyote dostępna w Polsce

Opublikowano: 18 marca 2014. Kategoria: Rynek. Tagi:

Firma Coyote udostępniła swoją aplikację iCoyote dla użytkowników z Polski, dzięki aplikacji kierowcy otrzymają najważniejsze informacje związane z podróżą wprost na ekran smartfona. Aplikacja jest bezpłatna, wymaga jednak stałego połączenia z internetem.

icoyoteAplikacja korzysta z map Google, twórcy mimo wersji bezpłatnej nie zdecydowali się również na zamieszczenie reklam. Sama aplikacja została zaś zaprojektowana w taki sposób, aby ograniczyć odwracanie uwagi kierowcy od sytuacji na drodze.

Dzięki iCoyote zostaniemy poinformowaji o takich zagrożeniach jak radary, kontrola prędkości czy fotoradary. Warto podkreślić, że wszystkie informacje, które są przedstawiane są weryfikowane dzięki opatentowanemu systemu weryfikacji i ustalania wiarygodności.

Aplikacja iCoyote dostępna jest do pobrania ze sklepu Google Play.

Sylwester KozakBezpłatna aplikacja dla kierowców iCoyote dostępna w Polsce

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.