Bezpłatna aplikacja dla kierowców iCoyote dostępna w Polsce

Firma Coyote udostępniła swoją aplikację iCoyote dla użytkowników z Polski, dzięki aplikacji kierowcy otrzymają najważniejsze informacje związane z podróżą wprost na ekran smartfona. Aplikacja jest bezpłatna, wymaga jednak stałego połączenia z internetem.

icoyoteAplikacja korzysta z map Google, twórcy mimo wersji bezpłatnej nie zdecydowali się również na zamieszczenie reklam. Sama aplikacja została zaś zaprojektowana w taki sposób, aby ograniczyć odwracanie uwagi kierowcy od sytuacji na drodze.

Dzięki iCoyote zostaniemy poinformowaji o takich zagrożeniach jak radary, kontrola prędkości czy fotoradary. Warto podkreślić, że wszystkie informacje, które są przedstawiane są weryfikowane dzięki opatentowanemu systemu weryfikacji i ustalania wiarygodności.

Aplikacja iCoyote dostępna jest do pobrania ze sklepu Google Play.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry