Bileteria.pl: kup bilety na You Can Dance

Serwis Bileteria.pl rozpoczyna sprzedaż biletów na widownię nadawanego na żywo programu TVN „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. To już drugie show telewizji TVN, które znalazło się w ofercie serwisu biletowego Bileteria.pl.
Trzecia edycja „You Can Dance – Po prostu tańcz!” już podczas castingów wywołała niezwykłe emocje. Nie tylko Polacy walczyli o bilet na warsztaty w Barcelonie i o występ w programie. Na przesłuchaniach stawili się również miłośnicy tańca z: Indii, Nowej Gwinei, Afganistanu, Iranu i Białorusi. Na castingach wyłoniono 36 tancerzy, z których po warsztatach w Barcelonie, do finału przeszło 16 osób. 

Zmagania finałowej 16-tki będą obserwowali widzowie programu TVN, a na żywo osoby, które kupią bilet na widownię programu w studiu w Jankach koło Warszawy. Od dziś serwis biletowy Bileteria.pl rozpoczyna sprzedaż biletów na pierwszych z 7 odcinków – bez półfinałowego i finałowego, na które sprzedaż rozpocznie się od 13 października. Pierwszy program, który można będzie obejrzeć na żywo z widowni odbędzie się już w środę 8 października. W studio zaczyna się on o godz. 18.00, a na antenie TVN o 21.30.  Na widowni każdego z programów będzie mogło zasiąść 150 osób i dopingować swoich przyjaciół i faworytów.

Program „You Can Dance – Po prostu tańcz!” prowadzi Kinga Rusin, a w jury zasiadają: Weronika Marczuk-Pazura, Agustin Egurrola i Michał Piróg. Telewizyjne show na żywo wyłoni zwycięzcę, który zgarnie nagrodę główną – trzymiesięczne stypendium w szkole tańca Broadway Dance Center w Nowym Yorku oraz 100 tys. zł. 

Bileteria.pl – serwis biletowy, za pośrednictwem którego można kupować bilety na koncerty i inne imprezy rozrywkowe. Działa także na rynku usług dla organizatorów koncertów, wydarzeń kulturalnych i sportowych w zakresie sprzedaży biletów, kontroli wejść oraz udziela wsparcia marketingowego.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top