Binance uruchamia pierwsze reality show w Metaverse

„Build the Block”, reality show dla przedsiębiorców z branży Web3, osadzone w całości w Metaverse, wyemituje swój pierwszy odcinek już w piątek 12 maja br. o godz. 16:00. W show wystąpi 12 startupów z branży Web3, konkurujących o ekskluzywne wsparcie od Binance. „Build the Block” to pierwsze kryptowalutowe reality show podejmujące tematykę przedsiębiorczości, a zarazem debiut Binance w showbiznesie.

Binance uruchamia pierwsze reality show w Metaverse 1

Binance Studio, dział odpowiadający za działania kreatywne podejmowane przez Binance, ogłosiło premierę programu „Build the Block”. Pierwszy odcinek będzie miał premierę na Binance Live i oficjalnym koncie Binance na YouTube już w piątek 12 maja br. o godz. 16:00.

„Build The Block” to innowacyjny eksperyment Binance. Chcieliśmy stworzyć pierwszy w branży konkurs inwestycyjny osadzony w Metaverse. Okazało się, że wielu przedsiębiorców z branży było zainteresowanych zaprezentowaniem swoich projektów i konkurowaniem o wsparcie Binance w postaci ekspozycji na naszej platformie. Wierzymy, że tego rodzaju inicjatywy będą przyczyniały się do rozwoju innowacji, szczególnie, że w naszej opinii potencjał Metaverse i sieci blockchain jest ogromny. Wsparcie innowatorów korzystających z tych technologii pomoże w tworzeniu przyszłości internetu, z którego wszyscy będziemy korzystać – mówi Yi He, współzałożycielka i CMO Binance, a także szefowa Binance Labs.

„Build the Block”prezentuje 12 obiecujących projektów z branży Web3. Zespoły, które je rozwijają, walczą ze sobą o szansę na zdobycie rozgłosu i ekspozycji potrzebnych do przekształcenia ich startupów w prężnie działające firmy. Podczas siedmiu 20-minutowych odcinków zawodnicy będą rywalizować ze sobą w pitch-offie. Ich zmagania będą oceniane przez jury składające się z:

 • Yi He, współzałożycielka i CMO Binance oraz szefowa Binance Labs,
 • Yi Bo Ling, Chief Business Officer w Binance Labs,
 • Robby Yung, prezes Animoca Brands Investment i partner Animoca Capital,
 • Azeem Khan, szef fundraisingu i partnerstwa w Gitcoin,
 • Guy Turner, współzałożyciel CoinBureau.

Projekty, które zdobędą najwięcej głosów od członków publiczności, obejmującej influencerów, inwestorów venture capital i founderów, przejdą do sesji Q&A, podczas której mogą spodziewać się dodatkowych pytań od sędziów. Zwycięzcy każdego odcinka otrzymają wsparcie od Binance Labs. Podczas finału, który odbędzie się 2 czerwca, ogłoszony zostanie zwycięski projekt.

Oto uczestnicy pierwszego sezonu Build the Block, wybrani spośród ponad 900 chętnych:

 1. Mind Network jest zdecentralizowanym narzędziem chroniącym prywatność, oferującym szyfrowane przechowywanie i przetwarzanie danych w systemie „pay as you go”.
 2. Kryptostatt to startup typu software-as-a-service, który oferuje pakiet rozwiązań związanych z finansami, m.in. w zakresie księgowości, zarządzania portfelem i raportowania podatkowego.
 3. Sandbags Protocol to projekt z zakresu bezpieczeństwa, który dostarcza rozwiązania pomagające firmom zabezpieczyć majątek swoich klientów.
 4. Wallet Guard proponuje rozszerzenie przeglądarki Web3, które daje użytkownikom narzędzia z zakresu cyberbezpieczeństwa.
 5. Ontropy to projekt, który ma na celu poprawę szybkości i wydajności transakcji w sieci blockchain.
 6. HANA umożliwia bezpieczne płatności prywatne w aplikacjach i przedsiębiorstwach.
 7. PIP to firma płatnicza, której celem jest przyspieszenie przyszłości globalnych mikropłatności.
 8. Harvest jest opartą na blockchainie grą typu third-person shooter z elementami multiplayer online battle arena (MOBA) i battle royale.
 9. Notebook Labs jest dostawcą infrastruktury compliance, która umożliwia instytucjom i inwestorom detalicznym trading, pożyczanie i udzielanie pożyczek DeFi w sposób zgodny z przepisami, przy zachowaniu prywatności.
 10. zkPass to złożony protokół tożsamości wykorzystujący dowody z wiedzą zerową (ZKP) i obliczenia wielostronne (MPC) do budowy infrastruktury dla zdecentralizowanego społeczeństwa.
 11. Brackets Lab to projekt stojący za szeregiem produktów umożliwiających tworzenie lewarowanych strukturyzowanych produktów finansowych on-chain.
 12. dappOS jest dostawcą rozwiązań mających na celu obniżenie barier wejścia do branży Web3, szczególnie w zakresie dostępności dla osób z niepełnosprawnościami czy prostoty obsługi.

Widzowie będą mogli dowiedzieć się więcej o wybranych projektach, oglądając show na Binance Live i oficjalnym kanale YouTube Binance w każdy wtorek i piątek o godz. 16:00, począwszy od 12 maja. Dostępne będą również cotygodniowe podsumowania poszczególnych odcinków, publikowane na blogu Binance.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top