Biteo.pl: Twój cyfrowy pakiet

Na początku stycznia na polskim rynku internetowym pojawiła się nowoczesna platforma Biteo.pl. Serwis jest pionierskim projektem, wyróżnionym dofinansowaniem z funduszu Unii Europejskiej w ramach programu 8.1, którego inicjatywą jest wspieranie i pomaganie młodym i przedsiębiorczym ludziom.

Biteo umożliwia handlową wymianę plików elektronicznych pomiędzy użytkownikami Internetu. Zakładając konto na serwisie i tworząc swój profil – Moje Biteo, internauta zgodnie z zasadami uczciwej konkurencji może dokonać sprzedaży swoich prac, jak i nabywać inne. Użytkownik upublicznia i rozpowszechnia swoje pliki mając świadomość, że działanie te odbywa się na mocy praw autorskich, co buduje uczciwą i legalną transakcję.

Celem portalu jest stworzenie jednego miejsca jako łącznika wszelkich dziedzin związanych z działalnością artystyczną, humanistyczną czy naukową. Internauci mają szansę stworzyć na jednym koncie bogatą ofertę swych prac, pogrupowanych według różnorodnych kategorii m.in. muzyki, grafiki, fotografii, informatyki, prozy, poezji.

Portal adresowany jest do wszystkich aktywnych i twórczych ludzi. Daje możliwości dystrybucji swoich prac, jak i stanowi skuteczny kanał promocji dla artystów ze świata kultury, sztuki i nauki, m.in. muzyków, designerów, grafików, wideografików, projektantów mody jak i nauki z zakresu mechaniki, informatyki, elektroniki.

Serwis skierowany jest również do firm, sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które tworząc swoją ofertę korzystają na niższych kosztach produkcji czy dystrybucji i mają możliwość dotarcia do różnorodnych grup potencjalnych klientów. Biteo stanowi alternatywę dla m.in wydawnictw prasy, gier komputerowych, oprogramowań czy wytwórni fonograficznych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry