BlaBlaCar już w Google Play

Opublikowano: 3 kwietnia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi:

Aplikacja BlaBlaCar, umożliwiająca korzystanie ze wspólnych przejazdów, pojawiła się już w Google Play, wersja na system iOS pojawi się ciągu najbliższych tygodni. Oprócz szukania ofert użytkownicy mogą korzystać z systemu powiadomień.

Zrzut ekranu 2014-04-03 o 14.16.09BlaBlaCar pozwala na łatwe organizowanie podróży dzięki połączeniu ofert kierowców z pasażerami podróżującymi w tym samym kierunku. Po wybraniu wskazanej trasy i daty aplikacja przedstawi nam wszystkie dostępne przejazdy prywatne wraz z ceną za przejazd.

Aplikacja jest skierowana zarówno do kierowców oferujących miejsca w samochodzie jak i podróżnych. Program dodatkowo wyposażony jest w powiadomienia wewnętrzne umożliwiający wymianę wiadomości, możliwe jest również nawiązanie połączenia telefonicznego.

Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać z Google Play. BlaBlaCar skupia już ponad 6 milionów użytkowników w 12 krajach.

Sylwester KozakBlaBlaCar już w Google Play

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.