Blogerzy i vlogerzy będą przyznawać nagrody na Blog Forum Gdańsk

Opublikowano: 6 sierpnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Blog Forum Gdańsk Award to nazwa nagrody, którą będą przyznawać blogerzy i vlogerzy na kolejnej edycji Blog Forum Gdańsk. W pierwszej edycji nagrody przypadną markom najbardziej przyjaznym blogerom i najbardziej wpływowym osobom oraz osobom, które realizowały najciekawsze projekty społecznie odpowiedzialnie.

blog forumGdańsk już po raz kolejny udowadnia, że lubi blogerów i vlogerów. Słucha ich potrzeb, inspiruje do zmian i napędza do rozwoju. Blog Forum Gdańsk jest marką samą w sobie, docenianą przez to ogromne środowisko internetowych liderów opinii. Zauważyliśmy, że takiej nagrody brakuje w kraju. Dlatego poczuliśmy się w obowiązku, by powołać Blog Forum Gdańsk Award i całkowicie jej wyniki oddać blogerom i vlogerom – powiedziała Anna Zbierska, dyrektor Biura Prezydenta ds. Promocji Miasta, które wraz z Instytutem Kultury Miejskiej jest organizatorem wydarzenia.

Pomysł i nominacje zbierane są do 12 sierpnia na stronie: www.blogforumgdansk.pl/generator.

Sylwester KozakBlogerzy i vlogerzy będą przyznawać nagrody na Blog Forum Gdańsk

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.