Budowanie zaczynamy od internetu

W przestrzeni Internetu pojawił się nowy portal społecznościowy MyBudujemy.pl.  Jest to platforma zrzeszająca prywatnych inwestorów, którzy szukają  fachowych porad oraz możliwości wymiany doświadczeń związanych z każdym etapem budowy domu.

Użytkownicy portalu mają możliwość zarejestrowania swojego profilu, łączenia się w grupy, zakładania galerii, prowadzenia blogów i wymiany doświadczeń związanych z ekipami budowlanymi.

Nowy portal, zrealizowany przez zespół 7point jest wirtualnym miejscem spotkań osób, które planują budowę domu lub są już w trakcie realizacji inwestycji. Użytkownik może zarejestrować każdy etap budowy: od wyboru działki i przygotowań do inwestycji przez etap wykończenia każdej z elewacji oraz zagospodarowania otoczenia po użytkowanie domu. Na stronach www.MyBudujemy.pl można znaleźć porady specjalistów i użytkowników portalu dotyczące projektów, wyborów działki, ekip budowlanych oraz materiałów. Idea społecznościowa oparta jest głównie na możliwości zrzeszania się w grupy według różnorodnych kryteriów – etapu budowy, projektu z którego korzystamy, miejsca inwestycji. Każdy z użytkowników może prowadzić swój dziennik budowy i zamieszczać w galerii zdjęcia dokumentujące jej postępy.

Serwis oferuje nie tylko możliwość przeczytania ciekawych artykułów z poradami, ale również – dzięki mechanizmowi WIKI – możliwość dodawania materiałów przez samych użytkowników. Stale udoskonalane i systematycznie dodawane będą nowe funkcjonalności: szczegółowa wyszukiwarka, adresy firm budowlanych, możliwość dodawania nowych artykułów – mechanizmy WIKI. Serwis obiecuje użytkownikom MyBudujemy.pl pełne bezpieczeństwo. W profilu inwestora prezentowany jest jedynie nick. O udostępnianiu innym osobom informacji o danych osobowych może zadecydować tylko użytkownik.

MyBudujemy.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry