Camp Rock zadebiutował w Polsce

Setki fanów przybyły do warszawskiego Multikina Złote Tarasy, by wziąć udział w polskiej premierze najnowszego filmu Disney Channel – Camp Rock. Po sukcesie w Stanach Zjednoczonych, gdzie film obejrzało 24,5 miliona osób, w Polsce film zadebiutuje na antenie Disney Channel 3 października o godzinie 19.
Setki fanów entuzjastycznie powitały aktorów, którzy wzięli udział
w produkcji polskiej wersji językowej filmu. Joanna Jabłczyńska, Agnieszka Mrozińska, Marcin Hycnar, Jakub Tolak, pojawili się na dywanie w towarzystwie innych osób znanych z mediów. Na pokazie obecni byli wraz z rodzinami i przyjaciółmi: Piotr Szwedes, Katarzyna Dowbor, Małgorzata Lewińska, Agnieszka Popielewicz oraz Ula Dębska. Wszyscy zostali hucznie przywitani przez zgromadzonych gości, którzy następnie byli świadkami występu Ewy Farnej i Kuby Molędy – wykonawców polskiej wersji piosenki tytułowej z filmu Camp Rock „Oto ja”.

W czasie imprezy ogłoszona została informacja, że w Polsce jako pierwszym z krajów europejskich, ścieżka dźwiękowa z filmu osiągnęła status złotej płyty. Wydany nakładem EMI Poland album zawiera wszystkie piosenki z Camp Rock oraz „Oto ja” w wykonaniu Ewy i Kuby.

Camp Rock to film, który na całym świecie obejrzało już ponad 45 milionów osób. Ścieżka dźwiękowa z filmu “Camp Rock” przez 10 tygodni była obecna w zestawieniu 200 najlepszych albumów Billboardu. Oryginalna wersja piosenki „This is me” była najczęściej ściąganym utworem na amerykańskim iTunes.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top