Camping Builder dobrze przyjęty na Steam Next Fest

Two Horizons, studio należące do grupy kapitałowej The Dust, w ramach zimowej edycji Festiwalu Steam udostępniło darmowe demo Camping Builder. Wydarzenie należy do grona największych festiwali w branży gamedev i tym razem trwało od 21. do 28. lutego br. Demo Camping Builder spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem. Spółka zebrała cenny feedback od graczy, który pomoże w dalszym, intensywnym rozwijaniu gry.

Camping Builder dobrze przyjęty na Steam Next Fest 1

Na Festiwalu Steam zaprezentowaliśmy graczom demo Camping Builder. To idealna propozycja dla osób, które cenią gry łączące elementy renowacji oraz zarządzania. Demo spotkało się z dużym zainteresowaniem – nasz tytuł pobrało ponad 7 tys. graczy z całego świata. Aż 88% graczy stwierdziło, że Camping Builder bardzo im się podoba, a ponad 92% chwaliło tytuł za aspekt ekologiczny, który developerzy umieścili w grze jako jedną z kluczowych mechanik, a gameplaye opublikowane na YouTube zgromadziły łącznie ponad milion wyświetleń – informuje Krzysztof Wagner,prezes zarządu Two Horizons. – Chciałbym podziękować graczom, którzy obdarowują zaufaniem produkcję jeszcze w niepełnej wersji. Wykorzystując feedback zebrany podczas jednego z największych festiwali w branży gamedev będziemy dalej rozwijać nasz tytuł, aby finalnie dostarczyć graczom wielogodzinną, ciekawą rozgrywkę – dodaje.

Lutowy Festiwal Steam Next był kolejną zimową odsłoną trwającego święta nadchodzących gier. Dzięki festiwalowi gracze mieli możliwość wypróbowania za darmo kilkuset wersji demonstracyjnych gier Indie oraz kontaktu z ich twórcami podczas licznych streamingów.

Two Horizons już trzeci raz z rzędu zaznaczyło swoją obecność na festiwalu Steam Next Fest, tym razem prezentując Camping Builder. Jesteśmy stosunkowo młodą spółką, ale mamy jasno sprecyzowane cele, kilka świetnie zapowiadających się gier i wspaniałą społeczność, która wspiera nas w działaniach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z feedbacku, który otrzymaliśmy od uczestników festiwalu i podobnie jak w przypadku innych naszych tytułów wykorzystamy go, aby ulepszyć finalną wersję gry o nowe elementy – dodaje Jakub Wolff, prezes zarządu The Dust.

Camping Builder to kolejna gra z rodziny renowatorów wrocławskiej spółki Two Horizons. W ramach rozgrywki gracz przenosi się na tropikalną wyspę, gdzie jego zadaniem jest odrestaurowanie pola kempingowego. Ma do dyspozycji szereg narzędzi i materiałów, które może wykorzystywać przy pracy, a sama wyspa reaguje zmiennymi warunkami pogodowymi na jego decyzje w grze.

Profil Camping Builder na platformie Steam: https://store.steampowered.com/app/1545510/Camping_Builder/

Oficjalny trailer Camping Builder

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top