Cenne gwiazdki na Pstro.pl

Oddziały banków, urzędy, firmy budowlane, salony kosmetyczne, studia fitness i siłownie, restauracje, szkoły rodzenia, przedszkola – to tylko nieliczne z usług lokalnych, które oceniają konsumenci na nowym serwisie opiniotwórców Pstro.pl.

Wychodząc naprzeciw potrzebom internautów w zakresie zdobywania rzetelnych informacji o lokalnych usługach dwóch gdańszczan zdecydowało powołać do życia polski odpowiednik funkcjonujących za granicą serwisów opiniotwórców – Pstro.pl.

Serwis Pstro.pl – zaprojektowany m. in. na podstawie wyników badania opinii zleconych przez pomysłodawców – umożliwia ocenę usług lokalnych w kilkudziesięciu kategoriach tematycznych. Istotne jest zebranie możliwości opiniowania różnych biznesów pod jednym parasolem. Obok systemu dodawania opinii i komentarzy, internauci otrzymali możliwość tworzenia wokół siebie społeczności. W efekcie stają się wzajemnie beneficjentami dodanych przez siebie ocen.

– Korzystanie z internetowych opinii na Pstro.pl nabiera dodatkowego wymiaru, gdy wśród komentujących są nasi przyjaciele i znajomi. Nie od dziś wiadomo, że opinie osób nam znanych darzymy największym zaufaniem. Nie do przecenienia są także oceny osób z najbliższej okolicy, sąsiadów, mieszkańców naszej dzielnicy – ułatwiają nam poszukiwanie rzetelnych usługodawców w bliskim otoczeniu – mówi Maciej Saganowski, pomysłodawca Pstro.pl. – Pstro.pl to barometr nastroju i zadowolenia klienta. Co ważne, Pstrosumenci (tak nazywają się użytkownicy, od: konsument korzystający z Pstro.pl), dzielą się przede wszystkim pozytywnymi opiniami, a nie jak można by przypuszczać wyłącznie negatywnymi. Nagradzają opinią dobrych usługodawców i w efekcie zachęcają innych klientów do zlecenia usług w danym punkcie.

Trzy najcenniejsze możliwości, jakie daje Pstro.pl, to: opiniowanie usług różnego rodzaju w jednym miejscu, wgląd w opinie rodziny, przyjaciół, znajomych oraz osób z sąsiedztwa, a także przeglądanie opinii o usługach z rozróżnieniem geograficznym, z dokładnością do dzielnic największych miast.

Pstrosumenci cały czas otrzymują do dyspozycji kolejne funkcjonalności. Najnowsza to system powiadamiania o nowych ocenach dodanych w serwisie przez naszych znajomych. Informacja o nowej opinii jest widoczna dla internauty po zalogowaniu do serwisu, może też docierać do niego mailem. Dobra ocena wystawiona przez znajomego pozwala zapamiętać dobrego usługodawcę i zachęcić do skorzystania z jego usług.

Pstro.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry