Chatroulette daje nieco więcej kontroli

Chatroulette, internetowy fenomen ostatnich miesięcy, serwis umożliwiający bardzo proste korzystanie z wideoczatów z losowo wybranymi, nieznanymi osobami, uruchomił nowe funkcjonalności, które dają nieco kontroli nad wyborem rozmówców.

Pierwsza z nowych opcji nazywa się Localroulette. Rozpoznaje nasz adres IP i wybiera dla nas rozmówców z regionu. Druga to Channelroulette, która pozwala nam wybrać lub stworzyć kanał z edytowalną nazwą. Tak, najpopularniejszym obecnie kanałem jest ten o nazwie Sex.

Chatroulette daje nieco więcej kontroli 1Wśród nowych możliwości Chatroulette warto wymienić prostotę w tworzeniu własnych kanałów. Wystarczy bowiem dodać przed nazwą serwisu w przeglądarce internetowej dowolne słowo jako subdomenę (w formacie: nazwa.chatroulette.com). Daje to całkiem ciekawe możliwości wykorzystania tego mechanizmu.

Chatroulette z pewnością będzie się rozwijać. Jej twórca, młody, zaledwie 18-letni Rosjanin, Andriej Ternowski może odnieść sukces porównywalny do tego, który stał się udziałem Marka Zuckerberga, twórcy Facebooka.

Chatroulette.com w maju odwiedziło 1,1 mln użytkowników.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry