Chiltern otwiera szkołę trenerów biznesowych

Chiltern Consultancy International od marca 2004 r. rusza z najnowszym programem szkoleniowym dla osób zainteresowanych prowadzeniem treningów biznesowych.

Roczna Szkoła Trenerów Biznesowych składa się z kursu podzielonego na dwa poziomy:
1. pierwszy jest skierowany do osób chcą zostać trenerami; osoby, które są początkującymi trenerami bądź jeszcze nie były na żadnych szkoleniach trenerskich
2. drugi przeznaczony jest dla doświadczonych trenerów tzn. takich, którzy prowadzą szkolenia od minimum 1 roku i byli już na szkoleniach dla trenerów, dotyczących warsztatu i technik szkoleniowych.

Profesjonalny program procesu szkoleniowego będzie oparty o wymagania, jakie stawia dzisiejszym trenerom rynek. Zajęcia prowadzić będą trenerzy CHILTERN oraz eksperci zewnętrzni.
“Program jest nastawiony na całościowy, praktyczny rozwój trenera. Zwrócimy uwagę nie tylko na wiedzę i umiejętności uczestników, ale również na sprawy związane
z postawą trenera. Zajęcia będą miały charakter praktyczny, prowadzone będą w małych grupach warsztatowych. Każdy z uczestników otrzyma możliwość bezpłatnych, indywidualnych konsultacji związanych z własną pracą i rozwojem. Pomożemy każdemu z uczestników rozpoznać własne predyspozycja i indywidualny styl trenerski. Pomożemy odpowiedzieć na pytanie, jak go wykorzystać w obecnej pracy, jak też niwelować ewentualne pułapki.” mówi Dariusz Duma, kierownik merytoryczny zajęć, założyciel i twórca CHILTERN Polska.

http://www.chiltern.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry