Chwilowki.pl najciekawszą domeną tygodnia [ciekawe domeny]

W naszym kolejnym wpisie z cyklu “Ciekawe domeny” przeglądamy nazwy związane z finansami, oszczędzaniem, wydatkami i ubezpieczeniami. Mamy kilka perełek!

Domeny, które prezentujemy poniżej możecie nabyć na Aftermarket.pl i Premium.pl.

ID-10057475Jedną z najlepszych domen jest chwilowki.pl – sprzedawca życzy za domenę blisko 150 tysięcy złotych. Wydaje się jednak, że w tym przypadku cena zakupu dla wielu instytucji finansowych i oferujących szybkie pożyczki może być interesująca. Ciekawą nazwą jest też walutowe.info (20 tys. zł) – niestety cena wydaje się być zbyt wygórowana – może warto negocjować? Kolejną świetną nazwą jest domena kredytyswiateczne.pl (10 tys. zł) – idealnie będzie sprawdzać się w różnego rodzaju zestawieniach kredytów, które można sprzedawać w ramach programów partnerskich.

W tej kategorii znalazła się też domena, która nie jest związana bezpośrednio z finansami, jednak nadaje się na różnego rodzaje akcje promocyjne produktów finansowych – niezwlekaj.pl (10,9 tys. zł).

Jako ciekawostkę możemy podać, że niektórzy wyceniają swoje domeny na ponad milion złotych – kopiejka.pl (2,5 mln zł) czy banknocik.pl (2 mln zł). Sprzedającym oczywiście życzymy jak najlepiej, jednak nasze doświadczenie wskazuje, że nasze dobre słowo może nie starczyć do finalizacji transakcji.

Tradycyjnie w zestawieniu przedstawiamy kilka nazw, które możemy nabyć znacznie taniej – do ok. 200 zł. Tutaj naszym zdecydowanym faworytem jest gotowka.info (200 zł), odsetki.com.pl (170 zł) czy obslugapodatkowa.pl (150 zł).

Kupujecie?

Autorem zdjęcia jest Mister GC.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry