Ciekawe domeny naszych użytkowników – polityka, dom, finanse i marketing

W ramach cyklu „Ciekawe domeny” przedstawiamy domeny naszych Czytelników. Z pewnością znajdziecie coś interesującego wśród nich. Nie ukrywamy, że do najtańszych nie należą, ale są to nazwy z górnej półki.

Korneliusz Wieteska (Domeniarstwo.pl) ze swoich bogatych zasobów wybrał domeny bardzo różnorodne – np. z branży finansowej polisy.pl czy emerytury.pl. Natomiast z kategorii „Dom i ogród” szczególnie przypadły nam do gustu ogrodnictwo.pl i budowlany.pl. W sprawie cen polecamy kontakt bezpośrednio ze sprzedającym.

Wojciech Przekop (managerseo.pl) natomiast zainteresował nas domenami typowo marketingowymi, z zagadnieniami które ostatnio są bardzo modne – marketingtresci.pl i digitalmarketing.pl, każda z nich w cenie 10 tys. zł.

Lech Rudnicki w swoim portfelu posiada dwie znakomite domeny na sprzedaż – azja.pl (50 tys. zł) i gierki.pl (120 tys. zł).

Michał Ambroziak proponuje natomiast domeny z kategorii “Polityka” – gronkiewicz.pl (30 tys. zł) i ewakopacz.pl.

Powyższe ceny to oczywiście propozycja sprzedających i potraktujcie je jako zaproszenie do negocjacji. Szczegóły dotyczące kwot oraz kontakt znajdziecie na stronach domen.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry