Ciekawe domeny naszych użytkowników – polityka, dom, finanse i marketing

W ramach cyklu „Ciekawe domeny” przedstawiamy domeny naszych Czytelników. Z pewnością znajdziecie coś interesującego wśród nich. Nie ukrywamy, że do najtańszych nie należą, ale są to nazwy z górnej półki.

Korneliusz Wieteska (Domeniarstwo.pl) ze swoich bogatych zasobów wybrał domeny bardzo różnorodne – np. z branży finansowej polisy.pl czy emerytury.pl. Natomiast z kategorii „Dom i ogród” szczególnie przypadły nam do gustu ogrodnictwo.pl i budowlany.pl. W sprawie cen polecamy kontakt bezpośrednio ze sprzedającym.

Wojciech Przekop (managerseo.pl) natomiast zainteresował nas domenami typowo marketingowymi, z zagadnieniami które ostatnio są bardzo modne – marketingtresci.pl i digitalmarketing.pl, każda z nich w cenie 10 tys. zł.

Lech Rudnicki w swoim portfelu posiada dwie znakomite domeny na sprzedaż – azja.pl (50 tys. zł) i gierki.pl (120 tys. zł).

Michał Ambroziak proponuje natomiast domeny z kategorii “Polityka” – gronkiewicz.pl (30 tys. zł) i ewakopacz.pl.

Powyższe ceny to oczywiście propozycja sprzedających i potraktujcie je jako zaproszenie do negocjacji. Szczegóły dotyczące kwot oraz kontakt znajdziecie na stronach domen.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry