CobinAngles wspiera Vindicat.pl

Startup Vindicat.pl, polski LegalTech, uzyskał finansowanie jako jeden z wybranych projektów rozpatrywanych w ramach sieci CobinAngles.

CobinAngles wspiera Vindicat.pl 1Vindicat to startup oferujący innowacyjne rozwiązania z zakresu LegalTech skierowane do małych i średnich przedsiębiorców. Dzięki autorskiemu rozwiązaniu właściciele firm z sektora MŚP mogą zarządzać swoją płynnością finansową, monitorując wszystkie faktury przychodowe i reagować w przypadku pojawienia się pierwszych oznak braku regulowania ich w terminie.

Bardzo się cieszę, że projekt Vindicat.pl pozyskał środki finansowe oraz wsparcie, które przyczyni się do dynamicznego rozwoju przedsięwzięcia. Potencjał rozwiązania jest bardzo duży, w przeciągu ostatnich lat dzięki naszemu systemowi odzyskaliśmy zobowiązania na kwotę 90 mln zł. A to tylko kropla w morzu potrzeb, bo mimo rozwoju gospodarczego sektor MŚP boryka się z największymi zatorami płatniczymi. Jesteśmy przekonani, że skalowanie biznesu, na które pozyskaliśmy środki, przyniesie wymierne korzyści zarówno klientom, jak i inwestorom – mówi Bogusław Bieda, prezes zarządu spółki Vindicat.

Z kolei Robert Ługowski, partner zarządzający siecią CobinAngels uważa, że wspieranie finansowe i merytoryczne projektów takich jak Vindicat jest bardzo rozwojową formą inwestowania.

Inwestycja kapitałowa połączona z zaangażowaniem Aniołów Biznesu w rozwój projektu istotnie zwiększa szansę na skuteczne wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i odpowiednie skalowanie biznesu, a tym samym szybszy zwrot z inwestycji przy mniejszym ryzyku. W przypadku Vindicat.pl widzimy już wiele bardzo dobrze rokujących umów partnerskich zainicjowanych we współpracy z Aniołami Biznesu – mówi.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry