CoPrzeczytac.pl – serwis dla osób szukających ciekawych książek

Opublikowano: 8 sierpnia 2018. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis CoPrzeczytac.pl  przeznaczony jest dla każdej osoby, która lubi sięgać po nowe książki. Znajdziemy tam porady dotyczące lektur, recenzje książek oraz informacje o nowościach wydawniczych i ciekawych promocjach. 

Serwis posiada rozbudowany system rekomendacji, dzięki którym czytelnik łatwo znajdzie podobne książki, ale również najciekawsze pozycje pogrupowane według kategorii.

CoPrzeczytac.pl – serwis dla osób szukających ciekawych książek 1

Stworzyliśmy portal dla książkoholików, ludzi, którzy nie potrafią żyć bez czytania i których świat obraca się wokół książek, bo sami tacy jesteśmy. Zaliczamy się do kategorii czytelników nadaktywnych, czytamy dużo i chcemy naszą wiedzą dzielić się z innymi, dlatego publikujemy recenzje, opinie, zestawienia. Zawsze staramy się być o krok przed naszymi fanami, żeby dać im najnowsze informacje. Współpracujemy z wydawnictwami, dlatego często wiemy o ich planach szybciej niż inni. Publikujemy zapowiedzi wyczekiwanych nowości, mających ukazać się wkrótce bestsellerów. Na bieżąco śledzimy rynek księgarski i piszemy o tym, co – naszym zdaniem – może zainteresować innych czytelników. Obracamy się w okołoksiążkowym świecie i zamieszczamy newsy dotyczące ważnych wydarzeń literackich, takich jak np.: nominacje do nagród, a także ciekawostki, na przykład dotyczące ekranizacji poczytnej powieści – powiedział Paweł Mieczkowski, redaktor naczelny CoPrzeczytac.pl.

Serwis istnieje od 2013 roku. Treści do serwisu przygotowuje ośmiu redaktorów, Serwis odwiedza miesięcznie ponad 40 tys. internautów.

Sylwester KozakCoPrzeczytac.pl – serwis dla osób szukających ciekawych książek

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.