CoPrzeczytac.pl – serwis dla osób szukających ciekawych książek

Serwis CoPrzeczytac.pl  przeznaczony jest dla każdej osoby, która lubi sięgać po nowe książki. Znajdziemy tam porady dotyczące lektur, recenzje książek oraz informacje o nowościach wydawniczych i ciekawych promocjach. 

Serwis posiada rozbudowany system rekomendacji, dzięki którym czytelnik łatwo znajdzie podobne książki, ale również najciekawsze pozycje pogrupowane według kategorii.

CoPrzeczytac.pl – serwis dla osób szukających ciekawych książek 1

Stworzyliśmy portal dla książkoholików, ludzi, którzy nie potrafią żyć bez czytania i których świat obraca się wokół książek, bo sami tacy jesteśmy. Zaliczamy się do kategorii czytelników nadaktywnych, czytamy dużo i chcemy naszą wiedzą dzielić się z innymi, dlatego publikujemy recenzje, opinie, zestawienia. Zawsze staramy się być o krok przed naszymi fanami, żeby dać im najnowsze informacje. Współpracujemy z wydawnictwami, dlatego często wiemy o ich planach szybciej niż inni. Publikujemy zapowiedzi wyczekiwanych nowości, mających ukazać się wkrótce bestsellerów. Na bieżąco śledzimy rynek księgarski i piszemy o tym, co – naszym zdaniem – może zainteresować innych czytelników. Obracamy się w okołoksiążkowym świecie i zamieszczamy newsy dotyczące ważnych wydarzeń literackich, takich jak np.: nominacje do nagród, a także ciekawostki, na przykład dotyczące ekranizacji poczytnej powieści – powiedział Paweł Mieczkowski, redaktor naczelny CoPrzeczytac.pl.

Serwis istnieje od 2013 roku. Treści do serwisu przygotowuje ośmiu redaktorów, Serwis odwiedza miesięcznie ponad 40 tys. internautów.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry