Cowboys.com startuje – fani futbolowej drużyny mogą być zaskoczeni

Opublikowano: 27 września 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wpadka w komunikacji, stracona szansa na zakup domeny i kowbojski serwis randkowy… Przedstawiamy krótką opowieść o twardych facetach i ich domenach.

Cowboys.com startuje – fani futbolowej drużyny mogą być zaskoczeni 1W 2007 r. futbolowej drużynie Dallas Cowboys nie udało się kupić domeny Cowboys.com z prozaicznego dość powodu. Nazwa dostępna była na aukcji na żywo, odbywającej się przy okazji konferencji TRAFFIC. Reprezentant drużyny próbował nabyć ją telefoniczni; udało się nawet osiągnąć porozumienie i cenę w wysokości 275 tys. dolarów. Niestety do transakcji nie doszło – przedstawiciel Dallas Cowboys źle zrozumiał całą sprawę i wydawało mu się, że domenę ma zapłacić… 275 dolarów.

Ostatecznie Cowboys.com zmieniła właściciela za 370 tys. dolarów. Do tej pory jednak nie była w pełni wykorzystywana. Kilka dni temu pod adresem zaczął działać… serwis randkowy. Skierowany jest do wszystkich homo- i heteroseksualnych użytkowników, którzy „chcą znaleźć swojego kowboja”.

Drużyna NFL działa wciąż pod swoim oficjalnym adresem: DallasCowboys.com. Użytkownicy, którzy o tym nie wiedzą, łatwo trafić mogą na Cowboys.com. Czy będą zaskoczeni? W sumie przecież i tu, i tu chodzi o „prawdziwych” mężczyzn…

aznews.plCowboys.com startuje – fani futbolowej drużyny mogą być zaskoczeni

Podziel się!

O autorze

aznews.pl

Serwis AZnews.pl przedstawia najważniejsze informacje z branży domenowej. Znaleźć tam można bieżące informacje, raporty i zestawienia sprzedaży.