Cowboys.com startuje – fani futbolowej drużyny mogą być zaskoczeni

Wpadka w komunikacji, stracona szansa na zakup domeny i kowbojski serwis randkowy… Przedstawiamy krótką opowieść o twardych facetach i ich domenach.

Cowboys.com startuje – fani futbolowej drużyny mogą być zaskoczeni 1W 2007 r. futbolowej drużynie Dallas Cowboys nie udało się kupić domeny Cowboys.com z prozaicznego dość powodu. Nazwa dostępna była na aukcji na żywo, odbywającej się przy okazji konferencji TRAFFIC. Reprezentant drużyny próbował nabyć ją telefoniczni; udało się nawet osiągnąć porozumienie i cenę w wysokości 275 tys. dolarów. Niestety do transakcji nie doszło – przedstawiciel Dallas Cowboys źle zrozumiał całą sprawę i wydawało mu się, że domenę ma zapłacić… 275 dolarów.

Ostatecznie Cowboys.com zmieniła właściciela za 370 tys. dolarów. Do tej pory jednak nie była w pełni wykorzystywana. Kilka dni temu pod adresem zaczął działać… serwis randkowy. Skierowany jest do wszystkich homo- i heteroseksualnych użytkowników, którzy „chcą znaleźć swojego kowboja”.

Drużyna NFL działa wciąż pod swoim oficjalnym adresem: DallasCowboys.com. Użytkownicy, którzy o tym nie wiedzą, łatwo trafić mogą na Cowboys.com. Czy będą zaskoczeni? W sumie przecież i tu, i tu chodzi o „prawdziwych” mężczyzn…

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top