Człowiek od innowacji w Artegence

Opublikowano: 10 stycznia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

Z początkiem stycznia do agencji interaktywnej Artegence dołączył Andrzej Szewczyk, obejmując stanowisko Senior Innovation Managera.

Przez ostatnie trzy lata Szewczyk pracował w Telewizji Polskiej – kierując redakcją  Ośrodka Mediów Interaktywnych od momentu jego powstania, a wcześniej koordynując prace zespołu technicznego w projekcie telewizji interaktywnej iTVP.

Andrzej Szewczyk szefować będzie zespołowi kompetencyjnemu wyłonionemu ze struktur Artegence, który specjalizować się będzie w doradzaniu firmom z rynku podmiotów usług konwergentnych – spółek medialnych i telekomunikacyjnych – jak efektywnie wykorzystywać internet w działalności biznesowej.

– „Duże spółki mediowe działające na rynku amerykańskim od kilku lat słyszą od swoich doradców – Nie budujcie drukarni! Kupujcie serwery!  Wydaje się, że polskie oddziały międzynarodowych koncernów mediowych jak i rodzime podmioty, odebrały tę wiadomość i błyskawicznie budzą się ze snu” – komentuje Artur Gortych, prezes Artegence.

– „Nasza agencja, dzięki swojemu trzynastoletniemu doświadczeniu, zbudowała zespół kompetencji, które pozwalają takim firmom wykonać pewny skok w przyszłość mediów internetowych. Nie wystarczy kupić „CMSa”, aby zbudować udany portal. Tylko połączenie wiedzy o jego budowie, doświadczenia mediowo-reklamowego, wiedzy badawczej, wysokiej jakości platform technologicznych, mobilnych doświadczeń oraz umiejętności przewidywania przyszłości może dać maksimum szans na sukces. Artegence zbudowała taki właśnie zespół kompetencji w jednej organizacji, a Andrzej świetnie wpisuje się w profil zespołu, wzmacniając go w obszarze projektów konwergentnych” – podkreśla Artur Gortych.

– „Rynek, na którym obok tradycyjnych spółek medialnych coraz aktywniejsze są firmy sektora telekomunikacyjnego, jest szczególnie istotny dla Artegence. Dzięki inwestycjom badawczo-rozwojowym oraz rozbudowie struktury, Artegence może zaoferować kompleksowy pakiet usług w tym obszarze” – zapewnia Andrzej Szewczyk, Innovation Manager.

Hanna LaskowskaCzłowiek od innowacji w Artegence

Podziel się!

O autorze

hania