Danuta Górnicka nowym dyrektorem handlowym w Virtualo

Opublikowano: 5 kwietnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

Od początku kwietnia stanowisko dyrektora handlowego w Virtualo objęła Danuta Górnicka. Jej głównym zadaniem będzie zarządzanie sprzedażą oraz współpracą z innymi podmiotami zainteresowanymi promocją e-booków.

danuta-gornickaVirtualo jest największą i obecnie najważniejszą spółką zajmującą się e-contentem w Polsce, która współpracuje z wieloma sklepami i wydawcami o największym potencjale rozwoju. Jako dyrektor handlowy będę zarządzać sprzedażą w dotychczasowych kanałach dystrybucji oraz zajmować się projektami specjalnymi z wykorzystaniem e-contentu czyli współpracą z wydawcami, sklepami, agencjami interaktywnymi oraz wszelkimi innymi podmiotami, które będą zainteresowane zakupem i promocją treści cyfrowych w swoich kanałach – powiedziała Danuta Górnicka.

Danuta Górnicka jest związana z rynkiem książki od 1997 roku. Do tej pory współpracowała z takimi firmami jak Prószyński i Ska, Empik.com oraz Świat Książki, a później Weltbild Sp. z o.o.

Sylwester KozakDanuta Górnicka nowym dyrektorem handlowym w Virtualo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.