Darmowe gry Java w Galerii Mokotów

Firma Telecom Media uruchomiła w zeszły piątek kolejną akcję Bluetooth marketingu z wykorzystaniem zintegrowanego systemu B-Zone. Tym razem klienci Galerii Mokotów w Warszawie mogą za darmo pobrać na telefony komórkowe i inne urządzenia mobilne atrakcyjne gry Java. Organizatorem tej nietypowej promocji swoich usług i marki jest PLAY.
Do 20 października br. posiadacze telefonów z funkcją Bluetooth będą mogli w wyznaczonych strefach w Galerii nieodpłatnie pobrać gry Java na swoje komórki i palmtopy. Jest to atrakcyjna forma kontaktu z marką, zarówno z punktu widzenia klienta jak i firmy – mówi Paweł Marszałek z Telecom Media. Klient otrzymuje wartościowy kontent komórkowy zupełnie za darmo, a firma uzyskuje zainteresowanie i pozytywne skojarzenia związane z marką. 

Bezprzewodowy system komunikacji marketingowej B-Zone to, sprawdzony w 35 krajach na całym świecie, zintegrowany system do realizacji kampanii marketingowych docierających do odbiorców między innymi za pośrednictwem telefonów komórkowych. Oparty na technologii Bluetooth, umożliwia przeprowadzenie akcji promocyjnej i dostarczenie wybranym osobom przekazu reklamowego za ich zgodą, w miejscu i czasie najbardziej do tego odpowiednim.
 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top