Debiutuje Auto Świat 4×4

Opublikowano: 18 listopada 2007. Kategoria: Rynek. Tagi:

W poniedziałek 19 listopada br. na rynku ukaże się pierwszy numer nowego magazynu motoryzacyjnego wydawnictwa Axel Springer Polska zatytułowany „Auto Świat 4×4”.
Auto Świat 4×4 – ma być zupełnie nową jakością na rynku prasy motoryzacyjnej w Polsce. Jest kierowany nie tylko do doświadczonych fanów off-roadu, ale także do osób, które dopiero zamierzają rozpocząć przygodę z samochodami terenowymi. Oprócz opisów premier i profesjonalnych testów aut z napędem 4×4 czytelnicy magazynu znajdą również praktyczne rady dotyczące eksploatacji aut.

Cykl "Szkoła jazdy terenowej" przygotuje nowicjuszy do pierwszego wyjazdu na bezdroża. Pozycją, która także zagości na stałe w kolejnych wydaniach magazynu, jest turystyka samochodowa. Szczegółowe przewodniki będą obejmować trasy niedostępne dla "zwykłych" samochodów i zawierać wszystkie informacje o zaproponowanej trasie wycieczki. W dziale "Rynek" "Auto Świat 4×4" prezentuje również cenniki nowych i używanych aut terenowych.

Paweł Tomaszek, Dyrektor Wydawniczy tytułów motoryzacyjnych Axel Springer Polska: "Czas wprowadzenia naszej nowej pozycji na rynek zbiega się z dynamicznym rozwojem segmentu aut terenowych oraz rosnącym gwałtownie zainteresowaniem tym tematem, jakie obserwujemy wśród czytelników prasy motoryzacyjnej. Odpowiadając na to zapotrzebowanie, przygotowaliśmy pismo o nowoczesnej formule, niedostępnej dotychczas na polskim rynku wydawniczym."

Ukazaniu się nowego tytułu będzie towarzyszyć kampania promocyjna m.in. na antenie Discovery, TVN Turbo i Polsat Sport, w magazynach FORBES i Playboy, w tytułach oraz serwisach internetowych Axel Springer Polska.

W pierwszym numerze "Auto Świat 4×4" został przygotowany konkurs dla czytelników, w którym nagrodą główną jest nowy SUV Citroen C-Crosser o wartości 170 tys. zł.

"Auto Świat 4×4" ukaże się jako dwumiesięcznik w nakładzie 60 tys. egzemplarzy. Redaktorem naczelnym "Auto Świat 4×4" jest Stanisław Sewastianowicz, redaktorem prowadzącym Andrzej Jedynak.

Hanna LaskowskaDebiutuje Auto Świat 4×4

Podziel się!

O autorze

hania