DEMO wygrało przetarg na obsługę BTL usługi Energis 1066

Opublikowano: 2 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja DEMO Effective Launching wygrała przetarg na obsługę reklamową w zakresie BTL usługi Energis 1066, świadczonej przez operatora telekomunikacyjnego Energis Polska. O wynikach przetargu zadecydowały najlepsze propozycje kreatywne promujące tą usługę.

Energis 1066 to usługa dająca możliwość wykonywania połączeń telefonicznych przez numer dostępu do sieci „prefiks” 1066, za pośrednictwem sieci Energis. Usługa pozwala firmom osiągać wymierne oszczędności w wydatkach telekomunikacyjnych.. Dzięki prefiksowi 1066 można wykonywać połączenia międzymiastowe, międzynarodowe i z telefonami komórkowymi. Korzystanie z prefiksu 1066 daje także możliwość dostępu do Internetu typu dial-up.

Działania DEMO mają być nakierowane na małe i średnie przedsiębiorstwa. W ramach współpracy DEMO będzie świadczyć na rzecz Energis Polska usługi w zakresie wsparcia strategicznego, projektowania i składu materiałów informacyjnych, planowania i realizacji akcji BTL wspierających sprzedaż usługi Energis 1066.

„Liczymy na to, że DEMO ze swoim doświadczeniem, pomysłami i świeżym podejściem pomoże nam rozbudzić potrzeby telefoniczne firm. Nasze usługi są nowoczesne, elastyczne, konkurencyjne cenowo i odpowiadają na potrzeby klientów. Jesteśmy przekonani, że rynek już wkrótce bardzo pozytywnie zweryfikuje naszą nową ofertę” – powiedziała Sylwia Nowik-Spiczonek, Market Communication Manager Energis Polska Sp. z o.o.

Rynek połączeń międzystrefowych, międzynarodowych jest obecnie zdominowany przez TPSA. We wrześniu 2003 roku narodowy operator wskazywał na Tele2, jako swojego największego konkurenta na tym rynku – z 4,5 proc. udziałem w rynku połączeń międzymiastowych (DLD) i 6,6 proc. w rynku połączeń międzynarodowych (ILD). Drugim graczem – według TPSA – jest Energis, który ma 3,4 proc. rynku DLD i 1,8 proc. rynku ILD. Na rynku połączeń międzymiastowych liczącymi się graczami są też Netia i NOM.

http://www.energis.pl
http://www.demo.com.pl

Sylwester KozakDEMO wygrało przetarg na obsługę BTL usługi Energis 1066

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.