Denver.com zmienia właściciela

Domena Denver.com została sprzedana za siedmiocyfrową kwotę. To jedna z najważniejszych transakcji roku.

Denver.com zmienia właściciela 1Sprzedawcą Denver.com jest firma z Doliny Krzemowej – Boulevards New Media. Nabywcą: prowadzona przez Petera Niedermana spółka Kentwood Real Estate. Niederman jest również właścicielem Boulder.com. To właśnie takie doświadczenie ma czynić go idealnym nabywcą geo-domeny o takim potencjalne.

Zakup Denver.com to unikalna i historyczna okazja. Możliwość przejęcia intuicyjnej marki internetowej tak światowego miasta jak Denver zdarza się bardzo rzadko. Pasuje jednocześnie do wizji Kentwood Real Estate, która zakłada integrację stylu życia i treści lokalnych z usługami nieruchomości – powiedział Peter Niederman.

Zgodnie z zapisami umowy Boulevards będzie nadal pracować nad rozwojem Denver.com. Firma prowadzi już takie serwisy jak Seattle.com, SanFrancisco.com, LosAngeles.com, Dallas.com, SanAntonio.com, Houston.com, Philadelphia.com, Memphis.com, Minneapolis.com czy Raleigh.com.

Choć dokładna cena przejęcia domeny nie została zdradzona to z pewnością jest to kwota siedmiocyfrowa oraz jedna z najważniejszych transakcji roku. Warto dodać, że firma Boulevards kupiła Denver.com w 1996 roku za 6250 dolarów w wyniku jednego z pierwszych w historii branży przejęć domenowego portfolio. Doskonały zwrot z inwestycji.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry