The Digitals ma nowego dyrektora e-commerce

Opublikowano: 30 września 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Agencja The Digitals stworzyła stanowisko dyrektora e-commerce, mającego skoordynować dotychczasowe działania spółki w zakresie e-marketingu i handlu elektronicznego. Został nim Staszek Orzeł.

Staszek Orzeł The DigitalsOdpowiedzialność nowego dyrektora e-commerce polegać ma na stworzeniu i stopniowym rozwoju działu, z dotychczas funkcjonujących jednostek wewnątrz spółki. Jego celem będzie obsługa coraz bardziej wymagających, kompleksowych projektów i rozwój e-biznesu klientów agencji. Dyrektor ecCommerce obejmie także nadzór nad działem SEO/SEM i będzie doradzał The Digitals w rewizji strategii e-Commerce i IT.

Zatrudnienie Staszka Orła było naturalnym następstwem potrzeby koordynacji dotychczasowych działań e-biznesowych firmy. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów i z funkcji wykonawcy i doradcy stajemy się pełnoprawnym partnerem biznesowym w e-commerce. Wierzę, że wspólnie ze Staszkiem wypracujemy rozwiązania, które przełożą się nie tylko na zadowolenie, ale przede wszystkim na wyniki naszych klientów – powiedział Artur Karczykowski, dyrektor generalny The Digitals.

Staszek Orzeł zdobywał doświadczenie w sektorze korporacyjnym pracując przez ostatnie 10 lat dla firm na rynku telekomunikacyjnym (m.in. Orange), gdzie nadzorował rozwiązania związane ze sprzedażą, obsługą klienta, portalami, CRM i billingiem, a także budując i kierując rozwojem technologii wspierającej biznes w branży wydawniczej i sektorze energetycznym (WSiP, PGE). Prywatnie jest ojcem dwójki dzieci i wspólnie z żoną jest właścicielem włoskiej restauracji na Wilanowie.

Dawid ZarazińskiThe Digitals ma nowego dyrektora e-commerce

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.