Do FFCreation dołączyła Suzan Giżyńska

Opublikowano: 27 marca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

Do teamu FFCreation dołączyła Suzan Giżyńska, która będzie pełniła funkcję Dyrektora Kreatywnego Zarządzającego. Suzan bedzie odpowiedzialna za kształtowanie standardów kreacji w Agencji, tworzenie i rozwijanie strategii komunikacyjnej dla klientów FFC, a także wspieranie newbusiness’owych działań.
Suzan: „Zainwestuję w Agencję całe swoje doświadczenie i siłę kreatywną, gdyż są podstawy do stworzenia silnej agencji full service. Wspólnie z Markiem Piotrowskim chcemy zbudować kreatywną, innowacyjną agencję będącą w stanie tworzyć możliwie najlepsze zintegrowane kampanie dla klientów. Agencja reprezentuje bardzo świeże i młode spojrzenie na wiele działań i wyznaje zasadę skuteczności przez innowacyjność. Te zasady zawsze były mi bardzo bliskie. Czuję się więc, jak właściwa osoba na właściwym miejscu!”

Wraz z jej przyjściem Agencja rozwija nazwę FFCreation do FireFlyCreation, co jest pierwszym znakiem poszerzania usług agencji o działania ATL – w tym także telewizję. Firefly nawiązuje do iluminacji w ciemnościach, gdyż Agencja czuje się jak prekursor nowego spojrzenia na reklamę pod względem misji, technologii i zaskakujących rozwiązań. W tej chwili Agencja prowadzi rekrutację do nowego działu.

Suzan Giżyńska ma kreatywne doświadczenie, wyniesione z takich dużych agencji ATL’owych, jak Testardo (senior copywriter), DDB Warszawa (senior creative) czy Just (creative director). Studiowała w Londynie na wydziale Commercial Art i tam mieszkała przez kilka lat.
– Do jej zadań będzie należał ciągły rozwój, dzielenie wizji, zapłonu i energii oraz poszerzenie kompetencji agencji o silną działkę ATL’ową i oferowanie klientom konceptów na komunikację zintegrowaną – mówi Marek Piotrowski, Dyrektor Zarządzający FFCreation. – Zadaniem Susan Giżyńskiej będzie po ugruntowaniu pozycji na rynku nowych mediów oraz BTL wzmocnienie filaru ATL-u. Wszystko po to byFireFlyCreation mogła oferować swoim klientom możliwie najbardziej kompleksowe usługi oraz zintegrowane działania pod jednym dachem – dodaje na koniec Marek Piotrowski Dyrektor Zarządzający FFCreation.

Hanna LaskowskaDo FFCreation dołączyła Suzan Giżyńska

Podziel się!

O autorze

hania